Kass - Aare s. 05/07/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 23/06/2017 - 10:59
Pesaleidja pilt 08/05/2017 - 21:16
Pesaleidja pilt 08/05/2017 - 21:12
Pesaleidja pilt 08/05/2017 - 21:12
Nimi: 
Aare
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Paide
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

TÕELINE AARE OOTAB UUT VÕIMALUST!

Imekaunis Aare on Kuusalu suvilatest pärit kohe aastaseks saav kassipoiss. Oma esimesse päriskoju jõudis Aare pool aastat tagasi, ent seal läksid asjad viltu ning Pesaleidja toimetas väärkoheldud Aare tema praegusesse hoiukoju Eestimaa südames Paides kaks kuud tagasi.
Saabudes oli kassike väga pelglik, kartis kõike ja kõiki, enamasti kössitas kõige kaugemas peidukohas, et keegi teda ei märkaks ja liiga ei teeks. Hoiukodu soovis Aarega sõbraks saada, teda rahustada ja julgustada, seetõttu elas ta esimesed nädalad koos hoiuperemehega eraldi toas. Tasapisi hakkas ta ise sõprust otsima ning veendus õige pea, et kõik käed ei löö, vaid võivad ka paitada ja kõrvatagust sügada. Ja paitamine on Aare lemmik, nüüd sätib ta end tihti inimese kõrvale, et paisid ja lähedust nautida. Ta on uudishimulik, aga kahjuks veel mitte väga julge - põhjuseks polegi inimene, vaid hoiukodu liiga aktiivne perekass! Inimest ta enam ei karda, ka külla tulnud sõbrad võivad teda paitada, ilma et Aare peitu poeks - niiväga meeldib talle paikäsi. Kui perekass on tukkuma jäänud, uudistab Aare huviga ringi kogu korteris, millegipärast on ta lemmikud lilled. Turvalisuse huvides tuleb need tema eest ära panna. Magab hoiuperemehe kaisus, koos pööravad isegi külge. Sööb kenasti nii toortoitu kui krõbinaid, kasutab korralikult liivakasti. Arast väärkoheldud kassipoisist on rahulikus keskkonnas kasvanud tõeline sõber, kes naudib pereelu ja tahab kogu aeg inimese juures olla, nurrudes paisid nurudes. Aare sobib rahulikku perre.

Kui Sinu kodu vajab üht tõelist Aaret ja Sa oled valmis võtma selle imekauni loomakese aastateks oma ellu ja pakkuma talle uut võimalust, siis palun täida meie kiisuvõtja ankeet http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ja hoiukodu kutsub Sind külla.

Kõikidele lisaküsimustele vastab meelsasti Aare isiklik esindaja, kellele saad kirjutada aadressil kylli@pesaleidja.ee

Et sisseelamine ladusamalt läheks, tuleb Aarega kaasa Royal Canini kinkepakk. Ja otse loomulikult on Aare kastreeritud ja kiibistatud ning kõik parasiidid on ka tõrjutud.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.