Kass - Addison s. 01/04/2014

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 21/08/2017 - 10:44
Pesaleidja pilt 14/10/2016 - 15:49
Pesaleidja pilt 24/07/2016 - 08:04
Pesaleidja pilt 27/10/2016 - 21:10
Nimi: 
Addison
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Saaremaa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

ADDISON UNISTAB ENDISELT OMA KODUST

Addison on üks tore kiisupreili kes on juba pikka aega oma päris kodu igatsenud. Alguses elas Addison kassitoas. Seal oli ta istunud juba kaks aastat, kuid keegi kassisoovijatest ei pannud teda isegi tähele, sest karvapall peitis ennast pidevalt pesasügavustesse. Seetõttu otsisimegi Addisonile hoiukodu ning mõni aeg tagasi koliski kiisuneiu Saaremaale hoiukoju.
Hoiukodu keskkond on talle suurepäraselt mõjunud! Kassitoas ainult pesasse peituvast triibikust on saanud rõõmus kassike, kes veedab oma päevad sulepulka taga ajades ning kõige pehmemate tekikeste peal magades.

Iseloomult on ta väga leebe ja sõbralik, teab mida tohib ja mida mitte. Addison on teinud lühikese aja jooksul märgatavaid edusamme, temas on tulnud välja tõeline mänguhull. Argus ja kartus on peaaegu kadunud. Sellel kiisul on vaja lihtsalt natuke kauem aega, aga temast saab kindlasti hea ja truu kaaslane.

Addison on vaktsineeritud, kiibitud, steriliseeritud ja parasiitidest on ta ka vaba.

Kiisuke on umbes kolmeaastane ning asub hoiukodus Saaremaal.

Kui soovid teda vaatama minna, siis palun täida meie kiisuvõtja küsimustik siin: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused, ning Addisoni hoiukodu võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Mõni aeg varem:

Addison on paariaastane preili, kes on kassitoas peatunud varsti juba ligi 2 aastat ja seda on kurb vaadata, sest ka Addison sooviks nii väga tunda kodusoojust ja jäägitut armastust. Need on asjad, mida tal oma praeguse elu jooksul kunagi olnud ei ole.

Iseloomult on väike triibik heasüdamlik ja rahulik. Addison laseb pai teha küll kui esialgne ehmatus üle läheb, isegi nurrumist võib kuulda kui teda kurgu alt sügada. Probleem on aga selles, et oma pelglikkuse tõttu pesitseb Addison pigem kuskil pesakeses ning ei jookse tähelepanu nurudes inimesel järgi. Välimuselt on Addison hõbedaselt helkiv tumedate tiigritriipudega, armas ja kaunis nii väljast kui seest.

Varasemalt:
Tsau!
Ma olen Addison ja tahan teile rääkida oma loo. Nimelt vahel mulle tundub, et mul on supervõime. See väljendub selles, et oskan olla nähtamatu. Muudmoodi seda seletada ei saa. Olen oodanud kassitoas oma kodu juba tervelt aasta ja neli kuud. Selle aja jooksul on siit nii palju inimesi läbi käinud ja nii palju kasse koju saanud, et minu käppadest kõigi kokkulugemiseks ammugi ei jätku. Mina, väiksemat kasvu hall triibik pesas pikutamas, jään alati kahe silma vahele.

Eks siin mängib rolli ka mu tagasihoidlik iseloom. Ma tean jah, et rohkem saavad koju need, kes agaralt inimesele ukse juurde vastu jooksevad ja oskavad nunnult maas rullida. Sellegipoolest on mul hea süda ja loomulikult mulle meeldib pai, aga see natuke tekitab kõhklusi veel, et mida see hirmus käsi ikka täpselt tahab.

Tegelikult ma ju ei teagi, mida oma kodu tähendab, sest sünnist saati elasin tänaval koos oma õega. Seal oli keeruline: tihti oli külm ja märg ning toitu oli vähe. Õnneks leidsime ühe toreda uksetaguse, kus üks tore tädi meile head sööki andis. Varsti aga lammutati see maja maha ja me õega jäime jälle nõutult tänavatele luusima ja palukesi otsima. Kuid see hea tädi ei jätnud meid hätta, vaid organiseeris meid õega siia Pesaleidja kassituppa.

Eks siin kassitoas on täitsa hea: katus peakohal ja süüa saab nii palju kui ise tahad. Aga siiski tahaks ju leida omale ikkagi südamesõpra. Kedagi, kellega koos diivanil pikutada ja maailma asju arutada ning pärast kausitäie konservi nahka pista. Tahaks leida seda inimest, kelle jaoks ma pole nähtamatu ning kes tahaks jagada oma sõprust ja hellust, et minagi saaks tunda seda päris oma kodus olemise tunnet. Sellisele inimesele ma oleks elu lõpuni tänulik!

Sinu Addison

Addison on nägus kassipreili, kes ei ole veel tunda saanud kodusoojust ja jäägitut armastust. Iseloomult on väike triibik väga heasüdamlik ja rahulik. Addison ei nõua palju tähelepanu. Ta eelistab ajada omi asju vaikselt ning tagasihoidlikult. Arvatavasti tuleb see sellest, et tal pole mitte kunagi olnud seda enda inimest, kes oleks saanud talle võimaldada kõike, mis klassikalistel kodukassidel olemas on. Talle pole veel keegi näidanud, kui soe võib olla inimese süles ja kui mõnus on alati olemas olev paikäsi. Seega ei nõua Addison praegu veel ei sülle ega kõrva tagant sügamist. Ta ei oska hetkel veel soovida mitte midagi muud peale stabiilse kodu, kannatliku inimese, hea söögi, puhta liivakasti ja pesa kuhu ennast peita. Paar mänguasja oleks lausa boonuseks, et päeval üksi kodus olles igavust peletada.

Hubases kodukeskkonnas kaoks ilmselt mõne aja möödudes Addisoni pelglikus, sest juba praegu kassitoas on ta teinud suure arengu inimese usaldamises. Paikäsi tundub talle küll esmapilgul hirmus, kuid iial ei löö ta käpaga ega hammusta. Kui esialgne ehmatus üle läheb, siis naudib Addison armsalt nurru lüües silitusi ja kurgu alt sügamist. Seetõttu vajabki Addison head sõpra, kes aitaks sellest vaiksest müürilillekesest tuua välja rõõmsa ja rahuloleva kassipreili.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 5 guests.

Online users