Kass - Alfred s. 01/05/2011

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 19/09/2017 - 16:31
Pesaleidja pilt 19/09/2017 - 16:31
Pesaleidja pilt 19/09/2017 - 16:31
Nimi: 
Alfred
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Suure-Jaani, Viljandimaa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Alfred on kass, kes ootas turvalist kohta väga kaua. Lõpuks ta selle ka leidis.

Alfred elas viimased 5 aastat Viljandimaal ühes väikeses alevis puukuuris koos sõbranna Roosiga. Koos magati, jalutati ja elati pereelu. Alfred oli nendel päevadel kaunis, koheva kasuka väärikas kass.
Kuid siis leidis Roosi koos poegadega uued kodud ja Alfred jäi üksi.
Puukuurist ajasid sõjakamad kassid ta minema ja Alfred pidi elama põõsa all. See tegi ta kurvaks ja loom hakkas vaikselt hääbuma. Ta jäi kõhnaks ja ei usaldanud enam inimesi. Pidevalt teiste kasside poolt kiusatuna oli silmnähtav, kuidas endisest väga kaunist ja sõbralikust kassist sai stressis ja õnnetu loom.
Pesaleidja vabatahtlike süda ei pidanud vastu ja ühiselt otsiti Alfile hoiukodu, kus ta saaks rahus olla ja nautida seda, et iga toiduampsu eest peab meeletult võitlema.
Meie kõigi üllatuseks harjus Alfred hoiukodus koheselt. Ta pole kordagi näidanud soovi õue minna. Ta naudib ja armastab tubast vaikust ja rahu. Tasapisi tekkis jälle usaldus inimeste vastu, aga väike ettevaatlikkus on siiani säilinud. Eriti kaitseb ta oma toidukaussi.
Ta jagab praegu oma hoiukodu koos kahe väiksemat kasvu koeraga. Nad elavad erinevates majaosades eraldi ja pidevalt kokku ei puutu. Aeg-ajalt kohtudes suudab ta jääda nende koerte suhtes üsna neutraalseks, aga on ka käpaga andnud, kui koer liiga julgelt lähedale tuleb. Kasse hoiukodus pole, aga kuna teame, et oma sõbranna Roosiga sai ta tänaval elades hästi läbi, siis on tõenäosuses, et sobib ka teiste kassidega, üsna suur.
Iseloomult on tegemist hea kassiga, kes on väga leplik. Ta otsib endale head ja armastavat kodu, kes teda kunagi ei hülgaks.

Alfred on hoiukodus Viljandimaal.
Kui soovite selle vahva poisiga tuttavaks saada, palun täitke väike ankeet http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja hoiukodu võtab ühendust.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 4 guests.

Online users