Kass - Alissa s. 13/06/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 22/06/2017 - 21:18
Pesaleidja pilt 22/06/2017 - 21:22
Pesaleidja pilt 22/06/2017 - 21:22
Pesaleidja pilt 14/06/2017 - 08:42
Nimi: 
Alissa
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Maardu
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Alissa - igavesti kassilaps, kuid kohati ka koerapoeg ja aeg-ajalt ahv - otsib omale hubast kodu.

Alissa on juba aastane, kuid suuruselt kui 6-kuune kassipoeg. Ta jumaldab nagu kutsikas mängu "viska-too ära". Sina viskad, aga tema tassib ja mida sa viskad, selle üle otsustab Alissa ise.

Vaatamata oma väiksele kasvule ja kaalule Alissa ei keeldu kunagi maitsvast toidust, õhtuti näitab ta välja oma tänulikkust sind musitades ja tehes peamassaazi nurrudes seejuures laulukest.

Alissa armastab õppida uusi asju, ta haarab nagu ahv kinni käepidemetest. Paraku aknalaud, kus talle meeldib istuda ja tänavat vaadata, ei ole temale kättesaadav, kuna ta oma kasvu tõttu nii kõrgele hüpata ei jõua ja siis tuleb teda aidata.

Alissale meeldib vaadata vee tilkumist, juua kraanist, mängida ja palju muud. Hästi sobib ta ka teiste kassidega.

Alissa endast:
Olen kassilaps Alissa. Vaatamata oma noorusele ma juba tean, et on mitut sorti inimesi. Ühed inimesed arvavad, et kassid peavadki jalutama omapäi ja vabaduses ning neid pole vaja steriliseerida. Aga teised inimesed arvavad, et kasside koht ei ole tänaval, seal on nende jaoks liiga palju ohtusid. Tänu nendele esimestele inimestele minu perekond aga sattuski tänavale. Mul on hirmus meenutada, kui kole seal oli ja külm ja nälg ja haigused. Nüüd on aga see möödas ja ma saan rahus mängida, saan süüa ja saan õppida tundma maailma paremat poolt.

Kutsutakse mind Alissaks, mul on uhke saba ja mu näoke meenutab veidi rebase nägu. Kui me lähemalt tuttavaks saame, siis võid märgata, et ma tassin mänguasjugi nii nagu rebane tassib oma saaki. Mulle meeldib suhelda ja mängida teiste kassidega, mulle meeldib maitsev toit.

Tänutäheks headuse ja armastuse eest meeldib mulle teha peamassaazi headele inimestele mõnusa nurrulaulu saatel.

Kui soovid pakkuda Alisale oma südant ja kodu, palun täida kodupakkuja ankeet http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

Kiisuga saab kaasa Royal Canini kingipaki.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.