Kass - Anton s. 01/09/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 17/02/2017 - 14:14
Nimi: 
Anton
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Paljude kasside puhul oskame umbes arvata, mis tingimustes nad on varem elanud, kui palju suhelnud inimeste ja teiste kassidega. Antoni puhul on nii palju küsimusi ja mitte ühtegi vastust. Nii palju asju, mis on natuke nihkes või kuidagi teistmoodi. Vahel tundub, et ta kukkus Kohtla-Järve kanti otse kuskilt paralleeluniversumist. Äkki sai selle maandumise käigus kannatada tema lõualuu?

Alguses arvasime, et Anton on saanud löögi autolt, kuid hoiukodu kipub arvama, et see võis tegelikkuses olla ka tugev jalahoop, sest Anton suhtub suurima ettevaatlikkusega inimeste jalgadesse. Arst vaatas aga nihkes lõua üle ning kinnitas, et valu see loomale eitee ning opereerimist ei vaja - selle lõuaga suudab Anton süüa isegi kuivtoitu.

Kas nüüd tänu nihkes lõuale või mingile muule segadusele on Antonile antud lauluhääl, millega ta inimesega suhtleb ja millega inimest enda juurde kutsub. Hoiukodu kutsub teda tänu sellele hellitavalt Antoninaks.
On päris kindel, et Antonil pole kunagi kodu olnud, ometi ei taha ta üksi olla ja naudib seltskonda. Hoiukodus on ta omaks võtnud peremehe, kes ainsana võib teda silitada. Nii et lisaks ooperprimadonnale on Anton ka ühtaegu natuke nagu koer, kes tunnistab ainult ühte peremeest.

Nalja on Antoniga rohkemgi saanud. Ühel ilusal päeval kuulis hoiukodu perenaine kapist hiire krabinat, ukse avades leidis hiire ühelt ja magava Antoni teiselt riiulilt. Mõlemad lahkusid veidi solvunult kapist, kuid omi teid pidi - tundub, et kustiganes Anton tuleb, seal kassid hiiri ei söö. Mis on täielik müsteerium, sest on raske ette kujutada, kuidas see 1-2-aastane noor kass üldse tänaval nii ellu jäi.

Anton elab väga pühendunud hoiukodus Rakveres, kus ta kohaneb iga päev aina enam meie universumiga.
Ta on kastreeritud, kiibistatud ning saanud parasiitidevastase tõrje.

Kui Sa tunned, et tahaksid kassi, kes on täiesti teistmoodi või siis mõtled ise vahel, et äkki ma olen ka kuskilt mujalt siia saabunud, siis võiksite Antoniga hästi klappida.

Täida palun meie loomasoovija ankeet aadressil:
http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja võtame Sinuga koheselt ühendust.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 3 guests.