Kass - Ants s. 04/03/2015

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 01/05/2017 - 20:48
Pesaleidja pilt 10/07/2017 - 23:06
Pesaleidja pilt 01/05/2017 - 20:48
Pesaleidja pilt 01/05/2017 - 20:48
Nimi: 
Ants
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kodu otsib maailma sõbralikum kass Ants!

No pole näinud varem kassi, kes nii sõbralik kõigiga oleks, hoolimata, et tal puudub oma kodu. Jah, ma ju võiks ta võtta endale tuppa ja hoida teda siin, aga no ta poleks õnnelik olles ainult toakass. Seega otsin talle kodu kuskil vaiksemas kohas, kus ta saaks käia ka õues ja ajada kassiasju. Kuskile väiksemasse maakohta või inimestele, kellel on võimalik koos Antsuga suviti käia maal. Ants on kass, kes oleks palju õues, aga külmema ilmaga tahaks temagi magada toas soojas. Hetkel lähevad küll ilmad soojaks ja pole muret, aga talveks tahan ta kindlasti saada kuskile, kus oleks tal unistuste elu! Ja miks mitte juba praegu teha sellega algust.
Kassike hetkel veidi tahmane, aga kui oma kodu oleks ja inimesed ja koht, kus magada, siis suveks läheb ta meeletult ilusaks valgeks ja kohevaks :)

Garanteerin, et paremat ja sõbralikumat õue/toakassi on raske leida! Luban et ta on muidu terve ja umbes 1,5-aastane kassipoiss.
Kui keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kes tahaks endale hiirepüüdjat kuskile maale, aga samas pakuks ka sooja tuba talle, siis kirjutage. See kass on väärt lihtsalt kõige paremat, sest nii head süda pole kohanud ma kellelgi teisel!❤️

Kass saab enne koju minekut kiibitud ja kastreeritud.

Ants on megasõbralik ja tore isane kassipoiss, kes on pooleldi õuekass. Tegu on kodutu kassikesega, kes käib õues kassiasju ajamas, aga samas vahel meeldib talle ka heade inimeste juures toas käia. Seal meeldib talle süüa head ja paremat kõht täis ning saada kontide vahele soe ning siis kassiasju õues edasi ajada. Seega ideaalne kassikene vaiksemasse kohta, kus ta saaks käia õues, aga samas oleks tal soe nurgake toas ning kauss head ja paremat täis.
Ants laseb end sülle võtta, võõraid ei karda, tahab väga pai ning nurrub nagu traktor. No ideaalne kass, kellel on vaid puudu oma KODU! Suvel on Ants ilus ja kohev ja puhas ning uhke kassihärra, kes peesitab koos inimestega päikese käies hea meelega ja naudib tähelepanu.
Saab läbi ka teiste kassidega.

Juuli 2017.
Ants leidis kodu :)
Suur-suur aitäh Antsu uuele perele!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 4 guests.

Online users