Kass - Arlene s. 25/07/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 06/10/2017 - 15:55
Pesaleidja pilt 16/09/2017 - 22:27
Pesaleidja pilt 16/09/2017 - 22:28
Pesaleidja pilt 12/09/2017 - 13:59
Nimi: 
Arlene
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tartu
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

BRONEERITUD!

Hei! Mina olen Arlene. Pisike alles 2-kuune kassititt.
Pärit olen ma Suure-Jaanist ning nüüdseks elan ma koos vendade ja õdedega hoiukodus Tartus. Kokku on meid koos (kasu)vendade ja õdedega 9.
Kas sa oled kunagi Garfieldi filmi näinud või koomiksit lugema sattunud? Just selle filmi järgi me kõik nimed saanud olemegi: Garfield, Odie, Jon, Arlene, Liz, McBunny, Nermal, Pooky ja Meenie.
Mina olen siis Arlene. Kolmevärviline kassitüdruk, kes naudib väga süles nurrumist ja inimese tähelepanu. Väga meeldib mulle ka vendade õdedega mängida ning sulepulka taga ajada. Eeskujulikult kasutan
ma nii liivakasti kui kraapimispuud. Sarnaselt filmile suudan ma ka päriselus võita kõigi südamed. Olen ma ju nii nunnu ja kui ma sulle nurrudes sülle poen, on see parim koht maailmas, kus olla.
Pika jutu lõpetuseks ootan ma sind, mu oma inimene, endaga tutvuma, kas Tartusse minu hoiupere juurde või juba 16. septembril Tallinnasse Pet City keskusesse. Olen seal kohal kella 10-15ni. Vaata, et sa ei unusta!
Ahjaa, perenaine lisas, et kui sa minu või mõne minu õe või venna vastu huvi tunned, siis täida ära ka kassisoovija ankeet leheküljel http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused.
Kojumineku hetkeks olen ma läbinud parasiitide vastase tõrje ja kiibitud – pidi inimestele vajalik informatsioon olema.

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 4 guests.