Kass - Beatrice s. 25/05/2014

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 28/06/2017 - 11:25
Pesaleidja pilt 25/05/2017 - 22:02
Nimi: 
Beatrice
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

BEATRICE - TAGASIHOIDLIK, AGA SUUUUUR HELLIK

Beatrice on küll väljanägemiselt üsna tavaline triibik, aga ometigi on teda võimalik teistest eristada - kui tavaliselt kannavad kiisud oma käppadel n-ö valgeid sokke või põlvikuid, siis temal on valged hoopiski mõned varbakesed. Samuti kõrvaotstes on justkui ilvesetutikesed.

Kassituppa sisenedes on esimese hooga teda keeruline üles leida, sest Beatrice armastab magada just kõige sügavamates ja pimedamates pesades. Ilmselt on see imearmas nurrumootor hetkel tagasihoidlik just teiste kasside pärast, aga nii kui paikäsi teda puutub, sirutab ta kaela pikaks ja tagasihoidlikust kiisust saab hetkega suuuuuur hellik. Sellest annab ta märku ka vaikse nurruga. :)

Beatrice on nooremapoolne ehk umbes 3-aastane emane kaunitar, kes leiti 2016. aastal Nõmmelt ning meile kolis ta Paljassaare varjupaigast selle aasta märtsis, et asuda päris oma koduotsinguile.

Beatrice on saanud ka parasiiditõrje, steriliseeritud, vaktsineeritud ning omab kiipi.

Kui Sa tunned, et just selline esmapilgul tagasihoidlik, aga imearmas kiisuke on Su kodust puudu, täida meie kiisuvõtja küsimustik (http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused), et Beatrice vabatahtlik saaks Sinuga ühendust võtta ning külla kutsuda!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 4 guests.