Kass - Bingo s. 26/08/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 08/12/2017 - 14:56
Pesaleidja pilt 24/05/2017 - 14:40
Pesaleidja pilt 06/01/2017 - 22:04
Pesaleidja pilt 06/01/2017 - 22:02
Nimi: 
Bingo
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

BINGO SOOVIB KA KODU

Karvakera Bingo on tore pikakarvaline poiss. Umbes aastane ning terve oma elu olnud ilma koduta. Olgugi, et inimene (eriti kui tal ei ole konservi käes) tundub Bingo jaoks natuke hirmsana, siis teisi kasse armastab Bingo väga! Ta sobiks imeliselt seltsiliseks mõnele toredale üksildasele kodukiisule.
Bingo iseenesest on uudishimulik tegelane, kes jälgib alati hoolega vabatahtlike askeldamisi kassitoas. Esimeste seas on ta ka kohal, kui algab konservijagamine. Konservi söömise ajal lubatakse isegi oma sasist kasukat silitada. Muul ajal Bingo endale veel eriti ligidale ei lase.

Bingole ei meeldi palli taga ajada ega mänguhiirega mängida. Tema ei viitsi selliste tegevustega tegeleda. Selle asemel armastab ta teiste kassidega suhelda, pidevalt on näha, kuidas kassipoiss mõne neljajalgse sõbraga koos aega veedab.

Kassipoiss Bingo on vaktsineeritud, kiibitud, kastreeritud ning saanud sise- ja välisparasiitidevastase tõrje. Kindlasti võtab Bingo uude koju kolides kaasa toreda kingipaki Royal Canini toodetega.

Lisaks võite selle vahva poisi kergesti üles leida ka Pesaleidja kassitoa kaamera kaudu: http://animalslife.net/pesaleidja-3/.

Bingol ei ole veel seda päris oma inimest, kes temast jäägitult hooliks. Ka tema tahab leida kodu ning end turvaliselt ja armastatuna tunda. Seega kui Bingo tundub sobivat just Sulle seltsiliseks, siis täida palun meie kassivõtja küsimustik siin: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ning vabatahtlik võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 4 guests.