Kass - Bingo s. 26/08/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 24/05/2017 - 14:40
Pesaleidja pilt 31/03/2017 - 15:07
Pesaleidja pilt 06/01/2017 - 22:04
Pesaleidja pilt 06/01/2017 - 22:02
Nimi: 
Bingo
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

BINGO OTSIB KODU

Pisike pahur karvakera Bingo on umbes 1-aastane isane kassinooruk. Bingol ei ole kerge elu olnud. Juba sünnist saati on ta pidanud oma ellujäämise nimel võitlema. Alguses koos emaga, hiljem juba ilma temata: otsima süüa ja peavarju ning peituma pahatahtlike inimeste eest. Õnneks üks tore vanapaarike aitas nukral kiisupojul saada vaktsiini ja transportis ta Lääne-Virumaalt Tallinnasse Pesaleidja kassituppa. Nüüd lõpuks on kassikesel soe pesa ning söök koguaeg ees.

Ometi on Bingol midagi puudu, tal ei ole seda päris oma inimest, kes temast jäägitult hooliks. Ka tema tahab leida kodu, kus mängida, end turvaliselt ja armastatuna tunda. Bingo on väike uudishimulik tegelane. Esimeste seas on ta kohal kui algab konservijagamine. Konservi söömise ajal lubatakse isegi oma sasist kasukat silitada. Muul ajal Bingo endale veel eriti ligidale ei lase. Küll see aga varsti muutub!

Kassipoiss on vaktsineeritud, kiibitud, kastreeritud ning saanud sise- ja välisparasiitidevastase tõrje.

Kindlasti võtab Bingo uude koju kolides kaasa toreda kingipaki Royal Canini toodetega.

Lisaks võite selle vahva poisi kergesti üles leida ka Pesaleidja kassitoa kaamera kaudu: http://animalslife.net/pesaleidja-3/.

Kui Bingo tundub sobivat just Sulle seltsiliseks, siis täida palun meie kassivõtja küsimustik siin: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ning vabatahtlik võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 10 guests.