Kass - Boris s. 01/08/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 07/10/2017 - 17:03
Nimi: 
Boris
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Boris - vahva kass, kes sobib pea igasse kodusse

Boris on Viljandimaalt pärit majesteetliku välimusega mänguhimuline ja võrratult vahva paariaastane kassipoiss. Hoiukodu meelest võiks ta vabalt olla mõne kassikuningriigi valitseja, sest ta näeb välja just nagu mõni uhke kass kuningas näha võiks: Borisil on ilus triibuline kasukas, mis on kõhu alt vahvalt laiguline. Mõne nurga alt vaadates meenutab Boris ilvest, vahel metskassi või isegi tiigrit. Tal on suured ümarad pehmed käpad ja ilus sihvakas kere. Boris on vaieldamatult väga ilus kass. Kui ta just kassikuningriigi kuningas ei ole, siis prints on ta küll.

Ka hoiukodu argliku loomuga kass Sofiale meeldib Boris väga. Ja Sofia on tõeline printsess, kes valib väga hoolega, keda endale ligi lasta. Boris ilmutas ka oma varasemas hoiukodus oma kiindumust kõigi teiste kasside vastu - sealsele perenaisele tundus, et Boris on vahel teiste vastu isegi liiga hea.

Boris on ääretult sõbralik ja armastab inimesi. Ta on väga seltsiv ja sotsiaalne ning otsib pidevalt inimesega kontakti, saadab teda kodustes toimetustes. Selle poolest on ta pigem selline, keda meil on tavaks kutsuda “koer-kass".

Uude koju kolides tuleks Borisile anda paar päeva harjumiseks, et ta saaks uue keskkonna ja perega omal viisil ja tempos tutvust teha. Peale paaripäevast harjumisperioodi on ta aga juba kõigi suur sõber! Borisile meeldiks ka õues käia, kuid seda mõistagi vaid turvalises keskkonnas. Talle meeldivad pikad paid, eriti meeldib talle, kui teda kõhu alt ja kõrva tagant sügatakse. Boris naudib inimeste tähelepanu, ta lööb alati nurru lahti ja talle meeldib mängida (sest kellele siis mängida ei meeldiks!).

Boris on kass, kes sobib väga paljudesse kodudesse, nii kaaslaseks üksikule inimesele kui ka perelemmikuks lastega perre.

Kui tahad sellele vahvale tegelasele kodu pakkuda, siis täida meie kassivõtja ankeet: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja hoiukodu kutsub Sind külla.
Et kassivõtmine oleks muretum, tuleb Borisiga kaasa ka Royal Canini kingipakk.

Boris on kiibistatud, kastreeritud, vaktsineeritud ning saanud parasiitidevastase tõrje.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.