Kass - Brita s. 07/05/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 07/01/2017 - 10:58
Pesaleidja pilt 09/03/2017 - 14:16
Nimi: 
Brita
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

BRITA OTSIB KODU

Ilus ja noor kassineiu, kelle tunneb alati ära ägeda valge triibu järgi ninal- see on meie Brita. Brital ei ole kunagi varem oma kodu olnud. Ta elas oma esimesed elukuud Laagri tänavatel, seega ei ole ta inimesega veel päris harjunud, kuid natuke harjutamist ning Britast saab kindlasti tore sõbranna.

Praeguseks on kiisuke umbes 1-aastane. Iseloomult on ta väga armas ja malbe kassinooruk. Talle saab isegi pai teha. Käpaga Brita ei pane, kuigi ta on veel veidi äraehmatanud, et kuhu ta nüüd sattunud on. Seetõttu veedab ta suurema osa ajast pesadesse varjunult ning mõnel päeval on ta nii ära peitnud end, et tema leidmine on omaette ülesanne.

Brita on saanud parasiitidevastase tõrje, vaktsiini ja kiibi. Ta on igati terve ja armas kassike ning uude koju kolides saab temaga kaasa väikse kingipaki Royal Caninilt.

Et Britaga kassituppa tutvuma tulla, täida palun kassivõtja küsimustik siin: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja Sinuga võetakse esimesel võimalusel ühendust.

Senikaua piilu meie kassitoa kaamerast, kuidas Brital läheb: http://animalslife.net/pesaleidja-2/.

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.