Kass - Caramba s. 25/05/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 24/04/2017 - 15:29
Pesaleidja pilt 01/02/2017 - 07:27
Pesaleidja pilt 01/02/2017 - 07:28
Pesaleidja pilt 25/01/2017 - 12:13
Nimi: 
Caramba
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Ai, Caramba! Punane käpp välgub pesasügavusest nii kiiresti, et tutvust sobitada sooviv vabatahtlik ei jõu reageerida...Aga siin pole midagi imestada ega pahandada. Selle punase iluduse senine kogemus inimeste maailmaga on olnud kõike muud kui meeldiv.
Imekauni punase kasukaga kiisupoeg sündis 2015. aasta mais Kullamaa hooldekodus pesitsenud kassikoloonias. Üsna varsti pärast seda tähtsat sündmust otsustasid kohalikud võimud koloonia likvideerida ja, mõeldud-tehtud, kutsusid jahimehed appi.
Tänu kohalikule haleda südamega naisterahvale õnnestus Carambal ja ta vennal kuuli eest pääseda, aga kodu polnud ikkagi. Mõned kuud ebakindlat elu ja siis ometi leidusid inimesed, kes hoolitsesid selle eest, et kassikesed saaksid vaktsineeritud ja kastreeritud ning pääseksid pealinna ja Pesaleidjasse.

Aga vennake on juba oma päriskodus ja ümberringi ainult tundmatud kassid ning mingid kummalised kahejalgsed, kes arvavad, et püssitoru ees seisnud kiisu peaks kohe paimaias olema. Caramba vajab veel aega, et inimest usaldama hakata. Arglikud sammud sel okkalisel teel on siiski tehtud. Kui esimene nädal kassitoas möödus vaid pesasügavuses, siis nüüd on punast iludust nähtud ka aknalaual peesitamas. Ja inimene võib talle isegi natuke aega otsa vaadata, enne kui Caramba peitu vupsab. Ta on alles nii noor, et oleme absoluutselt kindlad - kuu-paar kannatlikku kooselu muudab sellegi kiisu kodulembeseks nurrumootoriks.

Uuele kodule on ette näidata kiip ja pass, Caramba on vaktsineeritud ja kastreeritud ning saanud kõik vajalikud parasiiditõrjed.

Kui oled valmis tõeliseks väljakutseks, et ravida Caramba hingehaavu ja võtta aastateks oma ellu see imekaunis loomake, siis palun täida meie kiisuvõtja ankeet http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ja tule talle kassituppa külla!

Kõikidele lisaküsimustele vastab meelsasti Caramba isiklik vabatahtlik, kellele saad kirjutada aadressil olenkyt@gmail.com

Et sisseelamine ladusamalt läheks, tuleb Carambaga kaasa Royal Canini kinkepakk.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.