Kass - Clive s. 15/09/2014

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 10/08/2016 - 21:36
Pesaleidja pilt 06/06/2016 - 13:44
Pesaleidja pilt 06/06/2016 - 13:43
Pesaleidja pilt 06/06/2016 - 13:46
Nimi: 
Clive
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Rohesilmne kaunismees Clive

Etteteadmatud on kodutute kasside eluteed..Kellel veab palju ja ruttu, kellel vähem ja aeglaselt...

Õnn ei naeratanud kohe Clivele. Ta küll korjati üles tänavalt, anti lootust oma kodule, veidi hiljem aga oli ta uuesti sunnitud kohanema ellu jäämisega tänaval..
Tänaseks on aga Clive juba pool aastat olnud hoiukodus. Selle aja jooksul on ta uuesti õppinud usaldama inimest, ei karda igat uut häält, oskab elada ka mujal kui voodite ja kappide all.

Sellist kassi, kes on niivõrd kiindunud ajutise kodu peremeeste seltskonda ja suhtlusesse, varem pole hoiukodus kohatud. Clive püüab sõbrustada kõigiga. Ta on ka hea kasvatusega džentelmen, kui keegi pole valmis tema seltsi jagama, läheb ta ilma probleemideta mujale. Talle meeldib magada inimeste ja teiste loomade kõrval, kõvasti oma selga vastu surudes.

Clive on suurepärane kaaslane kõikides kassitoimetustes, ta aitab puhastada teiste kiisude kasukaid, ta mängib palliga, ajab teisi kasse lõbusalt taga ja no ja hüpetes on vastaseid talle raske leida. Aga veel rohkem mängust ja maiustusest armastab Clive hellust. Ta hakkab kiiresti nurru lööma, piisab vaid ta enese vastu surumisest.

Tema kasuka värv on täiuslik, must ülikond, valge särk, valged sokikesed, mustad põlvpüksid, roosa nina ja kaunid rohelised silmad. Just nagu tõeline Clive Owen kassiisiksuses.

Meie poolt kirjeldatud kaunismees Clive otsib kodu, kus ta saaks nautida armastust ja kinkida seda ka teistele!

Kui tundub, et Su pere täieõiguslikuks liikmeks võiks saada Clive, siis palun täida meie kiisuvõtja küsimustik ja Sinuga võetakse ühendust
http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 4 guests.