Kass - Daisi s. 06/01/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 23/10/2017 - 09:39
Pesaleidja pilt 10/08/2017 - 09:09
Pesaleidja pilt 01/04/2017 - 22:51
Pesaleidja pilt 02/08/2016 - 07:35
Nimi: 
Daisi
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Vahva plika Daisi otsib oma vahvat pere!

Ümmargused helerohelised silmad, siidine kasukas, valged sussid ja valge täpike nina kõrval - selle järgi tunned Sa Daisi ära teiste triibikute seast. Esmapilgul võib jääda mulje, et Daisi on üks paljudest triibikutest, ent tegelikult on iga triibik omamoodi ja eriline, seda ka on Daisi!

Daisi on pisike pehmeke triibik, kellel on nii pehme kasukas, et seda võibki paitama jääda. Tihtipeale meeldib plikale vaikselt pesakastis tukkuda, aga vot kui mänguisu tuleb, siis ei ole talle vastast - küll ta keerutab ja pööritab, hüppab ja kargab.

Daisi on nooruke, alles umbes 2-aastane. Ta on pisikest kasvu plika, kellel on suured-suured rohelised silmad ja vahvad valged sussikesed. Ainuke asi, mis sel armsal kiisul puudu on, on päris oma pere! Eriti meeldiks Daisile, kui uues kodus ootaks teda eest ka lapsed, kel oleks jaksu temaga palju mängida ja kelle kõrvale padjale nurrudes magama heita.

Kui Sinu pere võiks olla see, mida Daisi väga ootab, siis palun täida kiisuvõtja küsimustik: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja meie vabatahtlikud võtavad peagi ühendust!

Daisi on steriliseeritud, kiibitud, vaktsineeritud ja saanud regulaarselt ka parasiiditõrjet, seega igati valmis minema päris oma koju. Koju kaasa võtaks ta viisaka neiuna ka kingipaki Royal Caninilt.

PS! Vaata, kas leiad Daisi üle ka meie veebikaamera vahendusel: http://animalslife.net/pesaleidja-3/

Veel Daisist:
Daisi on esmapilgul tavaline triibik, aga tegelikult on iga kass eriline, igaks kassil on oma iseloom ja krutskid, igal triibikul on omapärased triibud, igal nurrikul on omamoodi nurrud. Aga mis teeb Daisi eriliseks?
1) Daisi ei ole pealetükkiv, ta ei jookse uksele vastu eputama, vaid eelistab, et inimene ta ise kassitoas avastaks.
2) Ta kasukas on imeliselt siidine, peale esimest paid on väga raske talle mitte teha teist ja siis kolmandat..
3) Daisi on pisike, täitsa kassipojamõõtu, ent see-eest on tal suured rohelised silmad.
4) Mõnikord üllatab Daisi oma mängulustiga, mängu tuleb muidugi võtta kõik neli käppa korraga, et pulga otsas olev suleke ikka plehku ei saaks panna.

Varasemalt Daisist:
Ümmargused helerohelised silmad, siidine kasukas, valged sussid ja valge täpike nina kõrval - selle järgi tunned Sa Daisi ära teiste triibikute seast. Esmapilgul võib jääda mulje, et Daisi on üks paljudest triibikutest, ent tegelikult on iga triibik omamoodi ja eriline, seda ka on Daisi!

Lisaks sellele, et Daisi on imeilus väike kiisuke, on ta ka sisemuselt eriline. Daisi on veidi pelglik, aga kui talle juba üks pai teha, siis Daisi ei suuda enam vastu panna, sest talle väga-väga meeldib pai saada. Tänutäheks saab paitaja mõnusa nurru! Kui paid on tehtud, siis meeldib Daisile ka mängida, aga tasakesi ja rahulikult, Daisi ei ole suur möllaja.

Daisi endast mõned kuud tagasi:
Mina, Daisi, ei saa lubada, et minust saab Sulle päevapealt nurruv kassike, aga anna mulle aega ja minust saab Sulle truu seltsiline!

Olen teinud läbi elus mitmed suured muutused ja see on mind muutnud ettevaatlikuks. Ettevaatlik minu moodi näeb välja nii: ma susisen sulle hetkeks ja tõmban end kössi - Sa teed mulle pai ja mina siis rõõmustan varjatult, pärast neljandat pai ma nurrun ja usaldan sind.
Kuna minu elus on puudunud üks kindel inimene, siis praegu pean ma olema veel ettevaatlik, aga Sinuga, kes sa mind hoiaks ja toidaks, ma harjuksin põrisevaks sülekassiks. Enam ei oleks tühje kõledaid tänavaid ja üksindust.

Hiljutisel loomaarsti külastusel sain kiita, sest olen eeskujulikult taltsas ja lubasin teha kõik vajalikud uuringud - loomulikult olen ma terve. Arst arvas, et endise tänavakassi kohta olen ma ikka üllatavalt
hea iseloomuga.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 6 guests.

Online users