Kass - Dolce s. 28/04/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 28/06/2017 - 09:01
Pesaleidja pilt 28/06/2017 - 09:02
Nimi: 
Dolce
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Dolce- adrenaliinisõltlane, keda motiveerib hirm

Dolce on algaja kaskadöör, kes on spetsialiseerunud verd tarretama panevatele trikkidele kõrgustes. Juba väikese kassibeebina unistas ta õhuakrobaadikarjäärist. Oma varasemates intervjuudes on ta maininud, et tema suurimaks motivaatoriks ja innustuseks on hirm. Ka kassituppa saabudes vaatas ta hirmunult toa ühes ja teises suunas ning otsustas seejärel kõige intrigeerivama lahenduse kasuks- rippuda 15 minutit surmapõlgavalt akna küljes, demonstreerides sellega kõigile toas viibijatele oma lihaste hämmastavat tugevust ja treenitusastet. Loomulikult olid kõik jahmunud.

Ka praegu käib Dolce kassitoas hirmunud silmadega ringi ja eelistab magada pesakasti turvalises pimeduses mõne teise kassi külje all. Kuid loomulikult ei tähenda see, et temast ei võiks saada sõbralikku ja lähedust armastavad kaaslast mõnele kassisõbrale.

Seega, kui Sinul leidub kannatlikkust selle lennuka kaskadööri südame võitmiseks ja usud, et suudaksid tõestada talle, et hirm ei ole ainuke motivaator siin maailmas, siin palun täida ankeet http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja meie vabatahtlikud võtavad Sinuga ühendust.
Dolce ootab.

Dolce on kastreeritud, kiibistatud, vaktsineeritud ja saanud parasiitide vastase tõrje. Oma uude koju saabuks ta koos Royal Canini kingipakikesega.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.