Kass - Draco Malfoy s. 26/06/2008

Pesaleidja pilt 13/01/2016 - 13:49
Pesaleidja pilt 11/03/2016 - 09:27
Pesaleidja pilt 11/03/2016 - 09:27
Pesaleidja pilt 26/02/2015 - 10:01
Nimi: 
Draco Malfoy
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
hukkunud
-->: 
Surnud
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

AITA LEIDA DRACO MALFOYLE OMA TALU!

Draco on kass, kes on kodu oodanud juba üle KAHE AASTA. Põhjust ei pea kaugelt otsima: Draco hing ihkab kodu, kus ei otsita süle-, pai- ega musikassi vaid pigem hiirekütti. Tunnistame ausalt, tegu ei ole kõige kergema iseloomuga kassiga. Ta võib inimese peale sisiseda ja lähenevale inimkäele käpaga virutada. Ometi ei ole ta üdini metsik ja suudab meid ikka aeg-ajalt üllatada. Vahel tuleb tal hirmus tahtmine mängida, ükskord avastasin ta pahaaimamatu 5-aastase lapse sõrmi hellalt lakkumas. Draco on maias, seda tuleb samuti tunnistada - ja see teeb tunduvalt lihtsamaks temaga heade suhete loomise.

Draco hing igatseb ilmselt kaunitel hommikupoolikutel väljas omapäi jalutamist ning õhtupoolikutel hiirtepüüdmist. Dracol ei ole palju soove uuele kodule. Peamine on see, et tal oleks võimalus ööbida soojas kohas, tal oleks ligipääs pidevalt nii kuivtoidule kui värskele veele. Kindlasti peaks kodu olema eemal sõiduteest, et vähendada ohtu autorataste alla sattumise eest.

Kuna Draco on kastreeritud, siis ei ole vaja karta, et ta võiks aidata edendada Eestis elavate kasside iivet. Lisaks on ta kiibistatud, vaktsineeritud ning saab vähemalt korra kvartalis ussirohtu.

20.10.17
Raske haigus viis Draco vikerkaaremaale :(

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 0 guests.