Kass - Dulcinea s. 28/07/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 28/05/2017 - 20:38
Pesaleidja pilt 28/05/2017 - 20:37
Pesaleidja pilt 28/05/2017 - 20:37
Nimi: 
Dulcinea
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

PISIKE DULCINEA VÕIKS OLLA TEIE SÜDAMEDAAM

Dulcinea jõudis Pesaleidja kassituppa Mulgimaalt alles sel kevadel. Üsna ootamatult selgus, et see kassipojaohtu kiisu on tiine. Paraku oli noor emme poegimiseks liiga nõrk ja meil jäi üle ainult rõõmustada, et ta ise koos oma poegadega Vikerkaaremaale ei jõudnud.
Dulcinea on vapper väike kiisu ja tänaseks tublisti kosunud. Elu raskest algusest ja pisukesest inimpelgusest hoolimata on ta tõesti väga tubli – kuigi esmane käesirutus kutsub esile tasase susina, ei järgne sellele ei käpahoopi ega põgenemist. Ja kui esimesed paid on´tehtud, hakkab tööle tõeliselt vägev nurrumootor ja käpad sõtkuvad pesa nagu soovides selle põhjast korralikku leivatainast teha. Ja kui saab suletutti püüda, siis on lausa pidu. On ta ju ikka ise alles kassipoeg.

Dulcinea ootab inimest, kes on kannatlik ja annab kiisule veidi aega. See väike vaev on kindlasti seda väärt, sest Dulcineast saab kindlasti hell ja armastav sülekiisu õige–õige pea.

Kui Sinu koju sobib selline hell tilluke triibik, siis palun täida meie kiisuvõtja ankeet http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ja tule talle kassituppa külla!

Et sisseelamine ladusamalt läheks, tuleb Dulcineaga kaasa Royal Canini kinkepakk.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.