Kass - Ebony s. 20/05/2014

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 18/06/2017 - 20:29
Pesaleidja pilt 18/06/2017 - 20:28
Pesaleidja pilt 03/04/2017 - 19:12
Pesaleidja pilt 31/01/2017 - 22:33
Nimi: 
Ebony
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Süsimust kaunitar Ebony otsib kaaslast!
Säravate roheliste silmadega Ebony on arglik kiisupreili, kes ei oska veel inimest usaldada. Varem peitis neiu end kõige kõrgemates pesades, nüüd aga tudub ta enamasti täiesti käeulatuses. Päris pai ta veel teha ei luba, aga ega see ka kaugel ei ole. Eks tõsi ole, et kassitoas tuba 60 kassiga jagades ei ole kerge saada piisavalt tähelepanu, et progress kiire oleks. Selleks oleks vaja tal päris oma kodu või kasvõi hoiukodu.

Kui Sa sooviksid Ebonyle kodu pakkuda, siis palun täida kiisuvõtja küsimustik: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja meie vabatahtlikud võtavad Sinuga peagi ühendust.

Ebony on vaktsineeritud, steriliseeritud, saanud parasiiditõrjet ja kiibitud, seega igati valmis koju minema. Koju kaasa võtab Ebony ka kingipakikese Royal Caninilt.

PS! Vaata, kas leiad Ebony üles ka meie veebikaamera abil: http://animalslife.net/pesaleidja-3/

Varasemalt:
"Mis on kodu, kus on kodu, kus on kodukoht?" mõtiskleb Ebony. Mis on see müstiline koht "kodu", kuhu kõik kassid järjest lähevad? Kes on need kahejalgsed, kellega nad koos sinna lähevad? Vot need on küsimused, millele Ebony vastata ei oska, seda oma kodu ei ole kullakesel kunagi olnud. Ta küll oli vahepeal hoiukodus, kus ta tõi ilmale viis imearmast kassipoega. Nad kõik on juba kodus, aga Ebony ikka veel ootab.

Ebony on süsimusta siidise kasukaga noor neiu, kes on õnnistatud armsa valge rinnaesise ja imeliste suurte säravate roheliste silmadega.
Kahjuks aga Ebony pelgab inimest, mistõttu eelistab ta enamus aja veeta kõrgel-kõrgel lae all. Mõnikord õnnestub teda õnneks kohata ka mõnel kõrgemal kratsikal. Oi, kuidas see särav kasukas kutsub pai tegema, aga paikätt Ebony siiski kardab. Ent mõnikord julgeb ta vaikselt sulepulgakest taga ajada, eks igale kiisule meeldib ju tegelikult mängida.

Endine hoiukodu Ebonyst:
Ebony on alates viimasest postitusest juba natuke veel julgemaks
muutunud. Küll mitte nii julgeks, et ta tahaks pai ja jookseks su juurde, aga ta ei ole enam nii palju peidus ega susise enam. Ta käib juba poole rohkem toas ringi. Muidugi koera ta veel ei usalda, seega oleks hea, kui uues kodus koera ees ei oleks.

Esimene kord, kui hakkad Ebonyle pai tegema, saab küll käpaga, aga ülejäänud aja laseb ta pai teha. Sinna juurde käib väike urin ikka, kuid mitte hammustamine ega käpaga löömine, lihtsalt urin. Siis saab sügada teda lõua alt ka ja on näha, et talle meeldib see - lükkab pea ette, ent samal ajal ikka uriseb.

Varasemalt hoiukodust:
Ebony viimasest postitusest on tükk aega möödas ja selle ajaga on ta jällegi natuke julgemaks muutunud! Ta ei istu enam nii palju nurgas ja susisemine on ka vähesemaks jäänud. Ta tunneb palju rohkem huvi selle vastu, mis ümberringi toimub. Iga päevaga näitab ta, et kui aega anda, võib ta sinuga rohkem suhelda.

Ebonyst ei pruugi päris süle- ja nurrukass saada, aga iial ei või teada, mis selle kassi sees peidus on. Kuigi nurrumine pole talle võõras, sest poegadele ta nurrub päris ilusti ja kõvasti.

Ebony on paariaastane kiisupreili, kellel on harjumiseks vaja aega, ent tundub, et ta on valmis saama sõbraks inimesega, kes pakub talle kõige paremaid palasid. Ju ta teab, mis on hea. Varem oli Ebony pigem omaette hoidev, ent hoiukodus oma poegade juures on ta hakanud oma kestast välja tulema. Raske on ju vastu panna, kui on nii palju mänguasju igalpool.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 3 guests.