Kass - Eleanora s. 23/02/2005

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Eleanora jumaldab inimese lähedust, paitamist ning kõrva tagant sügamist.
Nimi: 
Eleanora
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Keegi meist ei tahaks jääda vanaks ja üleliigseks ning sattuda vanadekodusse. Eriti veel siis, kui pool elust on veel justkui ees. Mis see loeb, et see pool elust, kus peamiselt pikutaks diivanil, naudiks head pasteedi ja laiskleks niisama.

Eleanora on 10-aastane kassidaam. Kogu elu on ta olnud hoolitsetud ja armastatud kassiproua. Tema elu oli kui printsessil herneteral. Tema perenaine armastas teda ja hoolitses tema eest hästi. Eelmise aasta novembrikuus aga see muinasjutt ootamatult lõppes. Eleanora omanik sattus hooldekodusse ning kahjuks polnud seetõttu ka kassiproual kolida mujale kui Virumaa kodutute loomade varjupaika. Mõni nädal tagasi kolis ta sealt Tallinnasse Pesaleidja kassituppa.

Kassiproua on sellisest järsust elumuutusest veidikene šokis. Diivanipatjade, armastavate paikäte ja pasteedikausside asemel ümbritsevad teda nüüd iga päev kümned teised kassid. Seetõttu on ta enamus päevast oma pesas, kus unistab sellest, et ühel päeval on tal taas armastav kodu ja pere. Kui Eleanora juurde minna ning teda paitama asuda, hakkab ta kõva häälega nurruma ning inimese paikäe vastu ennast nühkima. Jätkates paitamist üritab ta varsti inimesele sülle pugeda, et inimese põsed oma ninaga üle puksida ja igati oma armastust välja näidata.

Eleanora tõepoolest jumaldab inimese lähedust, paitamist ning kõrva tagant sügamist. Ta on malbe ja rahulik. Kõik tuuseldamised ja mängimised jätab pigem kassipoegadele ning eelistab rahulikult inimese lähedal pikutada. Talle peale vaadates ning tema vanust teadmata on raske öelda, et ta on kümneaastane. Ilmselt on tal veel pool elu ees, arvestades et kassid võivad ka vähemalt 20aastaseks elada.

Eleanora on väikest kasvu, pikakarvaline emane kass. Ta on steriliseeritud, kiibistatud, vaktsineeritud ja parasiidivaba.

02.04.15
Nupsik Eleanora leidis oma inimese :)
Suured-suured tänud!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 5 guests.

Online users