Kass - Emily s. 11/01/2014

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 22/08/2017 - 15:04
Pesaleidja pilt 07/05/2017 - 09:50
Pesaleidja pilt 27/01/2017 - 21:47
Pesaleidja pilt 11/01/2017 - 23:02
Nimi: 
Emily
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

ÕRN KOLLANE TRÄPS TRIIBULISES KASUKAS - Emily on koduotsinguil!

Kui Jõhvist tuli kassituppa kolm kiisut ning nende seas armas Emily, siis ma ei pidanud mitu korda mõtlema, kas võtta Ta enda hoolealuseks. Oli see Tema leebe pilk või imeilus kasukas, mis mu südame võlus, ma täpselt ei teagi. Ent hinge Ta puges.
Paar esimest päeva Teda vaatamas käies oli Emily alati aknalaua peal ja vaatas justkui igatsevalt õue. Seal ei olnud küll iial turvaline, ent seal oli Tema mugavustsoon ja oskus põgeneda ja ellu jääda. Kassitoas oli aga sundolukord see, et ümberringi on palju teisi kiisusid ning pidevalt uued näod vabatahtlike näol.

Nüüd aga on Emily pigem harjunud. Need uued näod teevad alati pai ega tõsta iial Tema vastu kätt. Üks igapäevaselt tuttav nägu puhastab aga asemeid ning liivakaste, täidab toidukausse ja see tähendab ju ometigi ainult head.

Emily on valmis minema päris oma koju, Ta on valmis leidma endale päris oma inimesed. Ja Ta tahaks seda väga, sest ühes kindlas kohas, kindlate inimestega mööduks kohanemine kiiremalt. Süllevõtmine tekitab ebakindlust, sest maapind kaob jalge alt, ent paikäsi on vägagi tervitatav. On õnn, kui kostub ka vaikne nurr pesakasti nurgast peale mõningast sügamist.

Umbes 3-aastane imeilus kiisupreili Emily on saanud sise- ja välisparasiiditõrjed, vaktsiini, kiibi ning on steriliseeritud.

18.11.17
Emily leidis oma kodu :)
Suur aitäh perele, kes meie kassikesele kodu andis!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 3 guests.