Kass - Enrique s. 12/05/2016

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 18/11/2017 - 16:32
Pesaleidja pilt 12/03/2017 - 19:48
Nimi: 
Enrique
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

ENRIQUE UNISTAB KODUST

Uhke poiss Enrique on südames hoopis panter. Talle meeldib jahti pidada igat sorti sulepulkadele ning peesitada päikeselaigus. Ta on umbes aastane kassipoiss, kelles on peidus nii krutskeid kui ka uudishimu inimese vastu.

Enrique ei ole veel päris sülekass, kuid ta on teinud suure arengu sellest ajast peale kui kassituppa elama kolis. Talle meeldivad lapsed, nende juhitud sulepulkadele järgneb ta alati.

Pai saab talle teha konservisöömise ajal või mänguhoos. Inimese vastu kuri ta pole, sest tegelikult tahab Enrique endale väga kahejalgset sõpra. See sõber võiks olla kannatlik, kes on nõus natuke ootama, et Enrique temaga uues kodus ära harjuks.

Kojuminekuks on ta igati valmis. Ta on kastreeritud, kiibitud, vaktsineeritud ning saanud parasiitidevastase tõrje. Enriquega saab lisaks kaasa ka kingipaki Royal Canini poolt.

Enne kassituppa sattumist elas Enrique Saue vallas väiksemat sorti koloonias. Teda märgati paari nädala jooksul vaid musta koguna õhtuhämaruses üle tee silkamas ja autode all varjumas. Niimoodi õues tundus ta kõige arglikuma ja metsikuma kassina seal.

Ometi, puges ta ühele neiule südamesse, kes ühel ööl südaöö paiku vaatas aknast välja ja nägi sedasama musta kassi jooksmas mööda kõnniteed ja mängimas oma varjuga. Selline vallatu Varjupüüdja on meie Enrique. Seesama neiu võttis oma südameasjaks need õnnetud kiisud sealt tänavalt ära päästa. Nad korda teha ning neile toredad kodud leida. Juhuslikult sattuski püügipuuri esimesena sellest väikesest kolooniast just tema. Tuli välja, et ta ei olegi metsik, vaid lihtsalt pelglik.

Enrique pole küll kõige julgem, kuid juba tuleb ta inimesele päris lähedale sulepulgaga mängima. Julgen uskuda, et ka temal on lootust kohaneda ja paikassiks saada. See juhtuks aga palju kiiremini inimestega koos koma kodus elades.

Praegu ootabki Enrique tänu sellele neiule Pesaleidja kassitoas päris oma kodu. Kodu, kus saaks mängida õhtupimeduse varjude asemel hoopis laserikiire või mänguhiirega. See elurõõmust pakatav noor kassike, kellel ei olnud mitte midagi, kuid ometi oskas ta rõõmu tunda pisiasjadest, tahaks väga endale toredat perekonda.

01.12.17
Enrique läks koju :)
Suur aitäh kassipoisile kodu andnud perele!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 0 guests.