Kass - Estelle s. 28/03/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 17/08/2017 - 20:24
Pesaleidja pilt 17/08/2017 - 20:26
Pesaleidja pilt 17/08/2017 - 20:21
Pesaleidja pilt 07/12/2017 - 21:12
Nimi: 
Estelle
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

ESTELLE - ARGLIKUST SUVILAKASSIST KODUPRIMADONNAKS
 
Estelle tuli meile Kiisa suvilast. Taaskord oli sinna tekkinud hüljatuid kassikesi, kelle seas oli ka tema. Kuna Estelle oli tol hetkel üks kahest emasest kassist, kes seal pesitses, soovisime ta kätte saada nii ruttu kui võimalik - kahtlustasime, et ta võib olla tiine. Ja nii oligi. Toimetasime Estelle toredasse hoiukoju, kus ta saaks oma pojakesed üles kasvatada, aga kõik läks teisiti... 24 tunni jooksul surid kõik tema pojad. Miks, ei oska keegi täpselt öelda... Kurb oli olla nii hoiukodul kui Estellel...

Nüüdseks on kõik teisiti! Estelle naudib kodukassiks olemist ja kõike, mis sellega kaasas käib – paitamist, inimese külje all olemist, head toitu, inimese tähelepanu ja mängimist. Enam ei poe ta hoiukodus voodi alla, kui mõnd kummalist häält kuuleb, vaid tuleb uurima, mis toimub. Kui inimene Estelle arvates temaga piisavalt ei tegele, nõuab ta tähelepanu nagu primadonnad ikka teevad. 

Estellel on sügavad silmad, kaunis läikiv ja siidine kasukas, laitmatud kombed, ideaalselt töötav nurrumootor ja ta on täiesti valmis oma päriskoju minema.

Kui Sa sooviksid pakkuda sellisele vahvale u 2-aastasele kaunitarile kodu, täida meie kiisuvõtja ankeet (http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused) ning meie hoiukodu võtab Sinuga ühendust!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.