Kass - Estelle s. 28/03/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 17/08/2017 - 20:24
Pesaleidja pilt 17/08/2017 - 20:26
Pesaleidja pilt 17/08/2017 - 20:21
Nimi: 
Estelle
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

ESTELLE - ÜKS ÕNNETU KASSIKE, KES KAOTAS KÕIK OMA POJAKESED...

Estelle tuli meile Kiisa suvilast. Taaskord oli sinna tekkinud kodutuid kassikesi, kelle seas oli ka tema. Kuna ta oli tol hetkel üks kahest emasest kassist, soovisime ta kätte saada nii ruttu kui võimalik - kahtlustasime, et ta võib olla tiine. Ja nii oligi.
Toimetasime Estelle toredasse hoiukoju, kus ta saaks oma pojakesed üles kasvatada, aga kõik läks teisiti... 24 tunni jooksul surid kõik tema pojad. Miks, ei oska keegi täpselt öelda... Kurb oli olla nii hoiukodul kui Estellel...

Möödas on sellest kurvast sündmusest ligi kuu aega. Susisevast ja käpaga virutavast hirmunud noorest emakassist on selle ajaga saanud läikiva kasukaga graatsiline ja elegantne preili, kellele saab söögi ja mängu ajal juba üsna vabalt pai teha. Paid meeldivad talle väga! Ta on juba valmis ka oma peakest vastu inimest nühkima, kuigi praegu toimub see peaaegu et kogemata. Ja Estelle'ile meeldib mängida - mänguga saab üle nii pisikesest hirmust inimese ees kui ka õues müriseva muruniiduki kartusest. Ja ka nurrumootor töötab Estelle'il väga hästi - nii hea söögi, mängimise, jahtimise kui paitamise peale. Estelle on veel veidi arglik, aga näha on, et tal on huvi uudistada. Vaja veel vaid natukene aega anda.

Kui Sa sooviksid pakkuda sellisele vahvale kassikesele kodu, kellele on vaja pakkuda veel natukene armastust ja kodusoojust, et temast tuleks välja julgus tunda end vabalt, täida meie kiisuvõtja ankeet (http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused)ning meie hoiukodu võtab Sinuga ühendust!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 6 guests.