Kass - Evita s. 22/08/2016

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 24/07/2017 - 21:31
Pesaleidja pilt 24/07/2017 - 21:31
Pesaleidja pilt 24/07/2017 - 21:30
Pesaleidja pilt 24/07/2017 - 21:31
Nimi: 
Evita
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tartu
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

MÄNGULÕVI EVITA IHKAB KOJU

Teate küll ju seda Madonna kuulsat filmilaulu Evitast „Don’t Cry For Me Argentina?“ Meie kiisutüdruk Evita võiks laulda samasugust laulu Narvale, mille äärelinna kuurilobudikust ta koos kahe õega kinni püüti, et anda neile võimalus leida uus elu. Või ka heade mõtete linnale Tartule, kus ta nüüd juba kuus pikka kuud hoiukodus on oodanud, et keegi teda märkaks ja päris oma koju viiks. Hoiukoju jõudis ta ju koos õega, kes nüüd mõnuga uues kodus nurrub, aga Evita ikka ootab ja ootab..., et keegi ka tema üles leiaks.

Evita auks tuleb öelda, et kehvast lastetoast hoolimata on tegemist igati kombeka kassineiuga, kes sööb, mida pakutakse, teab, milleks on kratsipost ja kuidas liivakasti kasutada. Kui keegi kuskil sööb, siis on Evita platsis ja jälgib, ise teeb sealjuures nägu, nagu talle ei antaks kunagi süüa. Päevad mööduvad pööraselt joostes ja möllates, sekka ka väikesed unepausid, vahel tuleb ööstki lisa võtta, et mänguisu täis saaks. Ent nüüd juba harvem, sest Evita ju peagi aastane kassineiu. Eriti tore, kui uues kodus oleksid lapsed, sest lapsi Evita ei karda, pigem vastupidi, laste seltsis tunneb end kindlamalt.

Evita on kiibistatud, steriliseeritud ja kõik parasiidid on ka tõrjutud.

Et sisseelamine ladusamalt läheks, tuleb Evitaga kaasa Royal Canini kinkepakk. Ja loomulikult saab ta koju minnes kaasa ka passi.

Oktoober 2017.
Evita ei koli oma hoiukodust enam kusagile :)
Suur-suur aitäh perele!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 0 guests.