Kass - Evita s. 22/08/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 07/05/2017 - 19:37
Pesaleidja pilt 20/04/2017 - 11:09
Pesaleidja pilt 20/04/2017 - 11:10
Pesaleidja pilt 31/12/2016 - 10:43
Nimi: 
Evita
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tartu
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

EVITA ALUSTAB UUT ELU!
Teate küll ju seda Madonna kuulsat filmilaulu Evitast „Don’t Cry For Me Argentina?“ Meie kiisutüdruk Evita võiks laulda samasugust laulu Narvale, mille äärelinna kuurilobudikust ta koos kahe õega kinni püüti, et anda neile võimalus leida uus elu. Seda erinevalt õige mitmest saatusekaaslasest, kes pärit samast kolooniast, ent nüüd juba üle vikerkaaresilla läinud, sest väikesed kiisud ei jää ellu külmas, vihmas ja toiduta.

Evital vedas ja läbi Pesaleidja kassitoa jõudis ta turvalisse hoiukodusse Tartus, kus möllas koos oma õe Carmeniga ja õppis inimesi usaldama. Nüüd on Carmen kodus ja Evita ootab, et keegi ka tema üles leiaks.

Evita auks tuleb öelda, et kehvast lastetoast hoolimata on tegemist igati kombeka kassineiuga, kes sööb, mida pakutakse, teab, milleks on kratsipost ja kuidas liivakasti kasutada. Kui keegi kuskil sööb, siis on Evita platsis ja jälgib, ise teeb sealjuures nägu, nagu talle ei antaks kunagi süüa. Päevad mööduvad pööraselt joostes ja möllates, sekka ka väikesed unepausid, öösiti on Evita see, kes leiab ka kõige pimedamast nurgast mingi koliseva mänguasja ja annab valu, sest lapse töö on mäng. Lapsi Evita ei karda, pigem vastupidi, laste seltsis tunneb end kindlamalt.
Et tegemist on aktiivse kiisuga, sobib ta hästi perre, kus hinnatakse mängulusti ning kus on lapsed, kellel on tahtmist kiisuga möllata.

Evita on kiibistatud, steriliseeritud ja kõik parasiidid on ka tõrjutud.
Et sisseelamine ladusamalt läheks, tuleb Evitaga kaasa Royal Canini kinkepakk. Ja loomulikult saab ta koju minnes kaasa ka passi.

Kui oled valmis aitama sel imekaunil kiisuneiul unustada esimeste elukuude jubedus ja kinnitada tema usku inimese headusesse, siis palun täida meie kiisuvõtja ankeet http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ja hoiukodu kutsub Su külla!

Kõikidele lisaküsimustele vastab meelsasti Evita isiklik vabatahtlik, kellele saad kirjutada aadressil: jane@pesaleidja.ee

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.