Kass - Fletch s. 01/10/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 03/11/2017 - 22:24
Pesaleidja pilt 20/05/2017 - 09:02
Pesaleidja pilt 09/03/2017 - 14:06
Nimi: 
Fletch
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Harjumaa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Fletch, me piraadipoiste tüürimees on te ees!

Jupijagu kõrgema aukraadiga kui juba kodu leidnud junga Karl ja sedajagu ka mõistlikum…

Tegelikult ongi Fletch pesakonna kõige rahulikum poiss – aeg-ajalt istub ning vaatab pisut pahura ning imestunud pilguga kuidas teised poisid möllavad nii, et toidu- ja veekausid lendavad… Paraku(?) aga vaid hetkeks – käpad-vurrud kasitud, tormab ka tema ringi kui marutuul!

Kui titena tundus, et me tüürimees on suur, siis praeguseks on ta oma kiire kasvamise lõpetanud ning on oma kahest vennast jupikese väiksem. Loomulikult sedajagu ka nunnum!

Kohevarsti, Lastekaitsepäeval, on poisikesel sünnipäev – 8 kuud! Ja kuna see kodu leidmine on muudkui veninud ja veninud ja siis veel veidi veninud, siis rallibki ta ikka veel koos kahe vennaga hoiukodus. Ajab omi kassiasju, sööb ja kasvab, nõuab pai ning üritab aeg-ajalt hoiuinimest ninuli kukutada… Muidugi mõista kiusab ta oma kasuõde ja katsub proua Musti leebeid, kuid kindlal häälel antud korraldusi kiiresti täita (vastandina vendadele).

Kui Sinu kodust on puudu üks üpris mõistlik ja kena teismeline kassipoiss, siis kirjuta raul@pesaleidja.ee ning täida ka Loomasoovija küsimustik me kodulehel, võtame esimesel võimalusel ühendust.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 4 guests.