Kass - Greebo s. 04/09/2010

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 14/05/2017 - 20:24
Pesaleidja pilt 14/11/2016 - 22:19
Pesaleidja pilt 13/01/2017 - 22:46
Pesaleidja pilt 18/09/2016 - 19:47
Nimi: 
Greebo
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

KÕIGE VINGEM VURRULINE GREEBO!

Greebo on ettevaatlik, sest enne kassituppa sattumist ei olnud maailm ta vastu väga lahke olnud.. Ega endise tänavakassi elu ei saagi kerge olla ju. Enamasti eelistab Greebo kahejalgseid turvaliselt kaugelt jälgida, mõnikord teeb igaks juhuks natuke kurja häält ka, aga tegelikult on ta südames hea poiss!

Mõnikord Greebo unustab ära, et ta inimesi kardab ning siis ta mängib nagu väike kiisupoeg ja võtab julgelt külalistelt vastu maiustusi. Piilu ka, kui armsalt Greebo mängida oskab: https://www.facebook.com/pesaleidja/videos/10155224885659474/ !

Greebo on umbes 7-aastane härrake, kellel on kindlasti kassitoa kõige vahvamad vurrukesed. Päris oma kodu on ta juba oodanud peaaegu aasta. Õige kodu Greebole oleks selline, kus talle antaks aega ja võimalust õppida oma uut peret usaldama ja armastama.

Kui Sa soovid Greebole pakkuda tema päris esimest kodu, siis palun täida kiisuvõtja küsimustik: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja vabatahtlikud võtavad Sinuga peagi ühendust!

Greebo on vaktsineeritud, kiibistatud, kastreeritud ja saanud ka parasiiditõrjet. Koju kaasa võtaks ka toreda kingipakikese Royal Caninilt.

Varasemalt:
Greebo - metsik kassipoiss, kes ei ole veel alla andnud!
Olgem ausad - endise tänavakassi elu ei ole ju kerge. Kuidas ta küll peaks teadma, kes on hea, kes halb?Kuidas ta peaks teadma, keda tasub usaldada? Kuidas ta peaks teadma, mis juhtuks, kui ta lubaks endal kedagi usaldada? Kõik see võtab aega, aga Greebo on valmis õppima!

Kahjuks Greebo ei ole usaldav, ta enamasti ei luba kedagi endale ligi. AGA aeg-ajalt Greebo vaatab oma pesast otsa täpselt sellise pilguga nagu tahaks öelda, et ka tema tahaks olla üks neist vahvatest kiisudest, kes külalistele vastu jooksevad, rõõmsalt sulepulgaga mängivad ning paisid naudivad. Ja tõesti, kui talle sel hetkel ligineda sulepulgaga, siis Greebo suured kollased silmakesed jälgivad seda kõige suurema huviga! Isegi käpakesed hakkavad seda vaikselt ja tagasihoidlikult taga ajama! Kuni ta märkab, et sulepulga teises otsas on inimene.. Siis kahjuks võtab hirm jälle võimust.

Veel varasemalt:
Kui Greebo meie kassituppa jõudis öeldi tema kohta, et ta on hästi räsitud moega ja metsik, aga südames on ta hästi hea poiss. Ja tõesti, esimestel päevadel istus Greebo vaid toa kõige kõrgemates peidukates ja urinad olid kerged tulema. Ent igast kiisust on võimalik sõbralik toakiisu välja võluda! Selleks on vaja vaid kedagi, kes temast väga-väga hooliks, sest tas on palju potentsiaali: kui ma ta lõpuks kõige tagumisest pimedamast peidukohast üles leidsin, avastasin ma oma suureks üllatuseks, et mänguasja nähes lõid tema ilusad kollased silmad särama ja kadus igasugune kurja kassi ilme tema näolt!

Greebo on must-valge pikema karvaga ja pikkade-pikkade vurrudega kassipoiss, kes leiti juuli lõpus Ramsi alevikust Viljandimaalt. Greebo on hetkel pigem omaette hoidev ja pelglik, ent vaikselt hakkab juba tubase eluga harjuma. Kassitoas ju ikka parem kui tänaval: alati soe ja kuiv, alati kõht täis. Selleks, et temast saaks kiiremini hea poiss, kelleks ta saada loodab, oleks tal vaja hoolivat inimest, kes jõuaks temaga tegeleda rohkem kui me kahjuks kassitoas jõuame ülejäänud 80 kassi kõrvalt.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.