Kass - Hardi s. 16/04/2014

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
No vaadake vaid teda - milline noor ja ilus kassilaps!
Hardi demonstreerimas oma imelisi nahkhiirekõrvu!
Nimi: 
Hardi
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

See kassipoiss on Hardi.
No vaadake vaid teda - milline noor ja ilus kassilaps! Hardi on sündinud aprilli keskel kusagil Tamsalu tänavatel, kust ta juuli keskel Virumaa koduta loomade varjupaika sattus ning septembri aluses kogu oma maise varaga (pidades silmas peamiselt tema imelist halli-valgekirjut kasukat) pealinna Pesaleidja kassituppa kolis. Kaasa võttis ta ka oma imearmsa kaksikõe, kellega koos lastetoas kõvasti mürgeldada saab.
Hardi on parimas mängueas ja seda on raske märkamata jätta - hästi sobivad näiteks vabatahtlike ketsipaelad, aga ära ei ütle ta ka ühestki teisest liikuvast (ja liikumatust) potentsiaalsest mänguvahendist.

Üle kõige tahaks Hardi aga seda, et ei peaks iga päev vabatahtlikke nii kaua ootama. Et oleks kohe, kui mänguisu tuleb, oma inimene käepärast võtta, kellega kukerpallitada ja kelle kingapaelu sikutada. Ehk on just Sinul sellised kingapaelad üle? Ja tuba, kus neid sikutada saaks?

Hardi on kiibistatud, vaktsineeritud ja saanud parasiitide vastase tõrje. Ta on valmis Sinuga juba kasvõi täna päris oma koju sõitma!

11.01.15
Tore poiss Hardi sõitis oma koju :)
Suured tänud tema uuele perele!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 6 guests.