Kass - Jaffa ja Fanta s. 30/03/2014

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
PUNDAR PUNAST ARMASTUST!
Nimi: 
Jaffa ja Fanta
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

PUNDAR PUNAST ARMASTUST!

Pesaleidja uustulnukad Jaffa ja Fanta veetsid sellises asendis oma esimesed päevad kassitoas. Sellest pildist veel armsam saaks olla tõesti vaid see, kui keegi nad koos, teineteise kaisus, omale koju viiks.

Valgamaal, Karjatnurme lähedal olev karjafarm on paik, kuhu kohalikud käivad vargsi poetamas oma steriliseerimata emaste kasside järeltulijaid. Nii jõudsid sinna ka Jaffa ja Fanta, üks tänaseks umbes aastane, teine paarine. Kas nad omavahel ka sugulased on, ei suuda täna keegi enam kindlaks teha, küll aga hoiti kokku juba lautade vahel, kus nad suure näljaga arglikult inimeste käest toidupalasid vastu võtmas käisid. Aja jooksul usaldus inimese vastu kasvas ning lähenev käsigi ei olnud enam nii hirmus. Tänaseks on nad paikäega harjunud ning valmis astuma veelgi suurema sammu saamaks kellegi päris oma lemmikloomaks.

Karjafarmi ümbruses elab ligi 16 kassi, kes kahjuks sageli õhupüssi sihikule satuvad. Mida varem leiame kodu sellele armsale punasele kerale, seda kiiremini saame sealt päästa järgmised süütud loomad.

Me tõesti rõõmustaksime, kui need kaks kassi leiaksid kodu üheskoos. Igapäevaelus näeme, kui raske on olemasolevale kassile juurde võtta teist looma - kui suur on risk, et nad omavahel ei klapi ja kui suuri pingutusi tuleb teha selleks, et nad teineteisega harjuksid. Kui Sinu kodus jaguks armastust kahele kassile, siis ei ole paremat lahendust, kui võtta kassid, kes on koos käinud läbi tulest ja veest.

Jaffa ja Fanta on noored isased kassid, kes on vaktsineeritud, kastreeritud ning saanud ka kiibi.

Juuli 2016.
Mõlemad punased kassipoisid leidsid oma pesad :)
Suur aitäh kodupakkujatele!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.