Kass - Jenny Lee pere s. 27/09/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 09/10/2017 - 21:07
Nimi: 
Jenny Lee pere
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tõrva
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Saage tuttavaks - Jenny Lee oma 4 pisikese karvapalliga.  Kassilapsed, kel on vanust paar nädalat, ootavad päris oma kodu!
Kassiemme Jenny Lee loodab peagi oma armsad lapsekesed õnnelikult uutesse kodudesse saata. Kassipojad on hetkel veel veidi liiga väikesed, et laia maailma kolida, aga alates umbes 27.novembrist on pisikesed oma uuteks kodudeks valmis - selleks ajaks on neil selged nii iseseisev söömine kui ka muud iseseisvaks eluks vajalikud oskused.
Hetkel elavadki põngerjad Pesaleidja suurimas hoiukodus Tõrvas. Vaid peopesa suurused, kenasti mustade kasukatega ja valgete sokkidega karvapallid. Just nüüd on õige aeg endale pisike lemmik soetada ning üks või ka mitu pisikest üüratult õnnelikuks teha ja talle kodu pakkuda.

Kui Sa leiad, et Sinu elus on puudu üks tõsine stressileevendaja, üks nurruv ja vahva sõber, siis siin on Sinu võimalus - ava uks uuele pereliikmele, täida kiisuvõtja küsimustik http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja pisikeste hoiukodu võtab Sinuga ühendust.

Kui soovid kiisule/kiisudele alustuseks hoiukodu pakkuda, siis kirjuta meile (info@pesaleidja.ee) ja me võtame Sinuga ühendust!

Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 7 guests.

Online users