Kass - Johanna s. 09/03/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 08/12/2017 - 15:05
Pesaleidja pilt 12/08/2017 - 22:47
Pesaleidja pilt 22/04/2017 - 10:29
Pesaleidja pilt 18/06/2017 - 20:53
Nimi: 
Johanna
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Särasilmne Johanna otsib armastavat pere!

Johanna on säravate roheliste silmadega imeilus klassikaliselt triibuline neiu. Armas kiisupreili on natuke pelglik, aga pai talle tegelikult meeldib. Johanna on õrnahingeline ja malbe kiisu, kes väga sooviks omale rahulikku armastavat pere.

Johanna on veel täitsa nooruke, umbes 2-aastane. Varjupaika sattus ta koos oma armsate pojakestega, kes nüüdseks on kõik oma kodud leidnud, ainult Johannake ootab veel.

Veidi varem:

Tantsi hopp Johanna, hopp Johanna
Tantsi hopp Johanna kuni lõpeb öö.
Tantsi hopp Johanna, hopp Johanna
Hopp kuni hommik käes!

Tegelikult lööks Johanna hea meelega tantsu päris oma kodus, ent kahjuks pole tema pere veel teda üles leidnud.

Johanna on armas särasilmne neiu, kes mõnikord küll pisut pelgab, aga tegelikult on kõigiga sõber. Johanna on õrna hingega ja malbe, pikad paid on vägagi teretulnud!

Johanna on vaktsineeritud, kiibitud, steriliseeritud ja vaba parasiitidest, seega igati valmis oma päris esimesse koju minema!

Kui Sa sooviks Johannat oma paikiisuks, siis palun täida meie kiisuvõtja küsimustik: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja meie vabatahtlikud võtavad peagi ühendust!

PS! Vaata, kas sa leiad Johanna üles ka veebikaamera vahendusel: http://animalslife.net/pesaleidja-3/

Varasemalt:
Särasilmne Johanna otsib armastavat kodu!

Valgast pärit Johanna sattus varjupaika koos oma poegadega, kes kõik nüüd on juba oma kodudes, ent Johanna ikka ootab. Johanna on imekena neiu, kelle säravad rohelised silmad ei jäta kedagi külmaks! Kiisuneiu on tagasihoidlik ja malbe, vaikselt hakkab ta isegi inimeste ja paitamisega harjuma. Päris oma kodus saaks Johannast kindlasti kiiresti väga armastav paikiisu.

Johanna on imekaunite roheliste silmade ning imelise kasukaga kassipreili. Üks esimesi asju, mida Johanna juures võib märgata lisaks tema silmadele, on ka tema nina, mille keskel on üks hästi heleroosa laigukene. Samuti on tal üks põsk üleni valge, teine aga pruunikat värvi. Pesaleidjasse kolis ta koos oma kassipoegadega mitte väga kaua aega tagasi.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.