Kass - Jussu s. 01/10/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 28/03/2017 - 17:32
Pesaleidja pilt 28/03/2017 - 17:32
Pesaleidja pilt 28/03/2017 - 17:32
Pesaleidja pilt 28/03/2017 - 17:42
Nimi: 
Jussu
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Haljala
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Vennad Jussu ja Mustnina Sass sündisid hilissügisel pealinna lähistel suvilarajoonis. Külmade saabudes seisis nende ema raske valiku ees: kas lasta poegadel hukkuda või otsida inimestelt abi. Ja nii nende ema, ise hirmust värisedes, kandis oma kolm väiksekest ühe suvila eeskotta ning lahke pererahvas toimetas pelgliku pere Pesaleidja kassituppa. Sealt edasi viis tee pere lahku ja poisid Jussu ja Mustnina Sass jõudsid hoiukoju Virumaale, kus nüüd omandavad kassitarkusi, koguvad julgust, mürgeldavad ja on valmis minema päriskoju – nii koos kui eraldi.

Vennakesed on väga sarnased – kohevad mustad karvapallid valge maniski ja maskiga. Ometi vahet teha pole raske – Jussust on saanud tõeline sülekass ja tal on vahva must laik lõuaaluse uhke valge maniski sees. Jussu on ka initsiatiivikam ning algatab kõik ühised pättused. Ta saab endiselt suurepäraselt läbi oma vennaga, aga pere päriskass on parim sõber, kelle selja taga on mõnus tuttu keerata. Tõenäoliselt olekski Jussu kõige õnnelikum kodus, kus elu keeb ja peale tema oleks veel teisigi neljajalgseid pereliikmeid.

Kui oleksid valmis pakkuma Jussule kodu, siis palun täida meie kiisuvõtja küsimustik http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ja hoiukodu kutsub Sind külla.

Kõikidele lisaküsimustele vastab meelsasti Jussu isiklik agent kassitoas, kellele saad kirjutada aadressil kylli@pesleidja.ee

Et sisseelamine ladusamalt läheks, tuleb Jussuga kaasa Royal Canini kinkepakk.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 7 guests.