Kass - Käbi s. 01/10/2016

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 10/04/2017 - 21:07
Pesaleidja pilt 10/04/2017 - 21:07
Pesaleidja pilt 10/04/2017 - 21:07
Nimi: 
Käbi
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Armas tiigrikutsu Käbi

Käbi pääses üle noatera ja oskab tänu sellele hinnata turvalist ja head kodu. Käbi ja tema vend leiti talvel Suure-Jaani kandist põdurate ja haigete kassipoegadena. Kuna Eestimaa väiksemates linnades käivad inimesed harva endale lemmiklooma varjupaigast otsimas ning haige looma võimalused osutuda valituks on olematud, olid kaks venda kohalikus varjupaigas eutanaasiajärjekorras. Ei ole liialdus öelda, et tõime nad sealt ära napilt enne, kui süstal valmis pandi.

Need kaks kassipoega olid tol korral eluga pääsenud kaheksast loomast kõige halvemas seisus, toit ei püsinud sees ja kõhud olid korrast ära. Tragi hoiukodu putitas neid ööd ja päevad, kuniks neisse eluvaim lõpuks tagasi tuli.

Esialgu arglikud vennakesed on oma tänases hoiukodus teinud suuri samme. Käbi on aru saanud, et radiaatori all kössitamine võis tunduda turvalisena, aga inimese juures voodis magamine on ikka kordi mõnusam. Ta on avastanud enda jaoks pai-rõõmud, õppinud nurruma ning võib lõpmatuseni mängida nööride ja paeltega. Veidi aega tagasi oleks Käbi ise kõva häälega naerma puhkenud, kui oleks kuulnud väidet, et ta avastab peagi enda jaoks inimese süles magamise rõõmud. Aga nüüd ongi see käes. Järskude liigutuste peale see nooruke kass veel ehmub, kuid iga päevaga aina vähem. Külaliste tulles otsib esiti varju radiaatori alt, kuid uudishimu ajab ta peagi välja.

Käbi käppasid ehib võimas tiigrimuster ning tema põskedel on armsad varesejala märgid.
Ta ootab päriskodu pakkumisi hoiukodus Tallinnas.
Käbi on kiibistatud, vaktsineeritud, kastreeritud ning saanud parasiitidevastase tõrje.

Oktoober 2017.
Käbi jäi oma hoiukodu kiisukeseks :)
Suur-suur aitäh!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.