Kass - Käpik s. 05/04/2012

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 26/08/2017 - 14:01
Pesaleidja pilt 05/04/2017 - 20:28
Pesaleidja pilt 05/04/2017 - 20:29
Pesaleidja pilt 05/04/2017 - 20:28
Nimi: 
Käpik
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Põlvamaa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Hei, rahvas!

Mina, Käpik jälle siin ja nüüd räägin endast ise juba teile, enam ma ei karda inimest nagu kolli. Mulle juba isegi meeldib öösiti käia pererahva jalgadel magamas ning ei jookse oma urgu kui keegi koju tuleb, lähen hoopis teda tervitama, sest nüüd ma juba tean, et neid inimolevusi pole vaja karta. Päris mõnna on nende süles nurru lasta ning pai nautida. Hetkel elan ma Põlvamaal hoiukodus, aga väga väga tahaksin oma kodu, eriti meeldiks mulle kui seal oleks ees juba kass, kes oleks sama mänguhimuline nagu mina, praegu mul on küll mängukaaslane, aga see hoiukodu pererahvas ikka räägib, et neli kassi majas on palju :(

Ahjaa, ma olen ka kastreeritud ja kiibistatud, nii et külapeal ma ei käi, olen väga koduhoidev, kuid kui peaksin meeltesegaduses kaduma minema, on sul mind kergem leida :)

Kui sa tunned, et tahaksid mulle päääääris oma kodu pakkuda, siis täida meie kiisuvõtja küsimustik http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ning mu hoiukodu võtab sinuga ühendust.

Kodu ootama jäädes
Käpik

Varasemalt:
Käpik on omamoodi õnneseen. Ta on päästetud Sillamäe kolooniast arvates, et ta on emane, aga tuli välja, et Käpuke on meil hoopiski poiss. Õnneseen on ta sellepärast, et tavaliselt pääsevad tänavalt tüdrukud. Käpu on praegu veel natuke arg ja võõraste peale võib ta susiseda. Käpu vajab aega ja kui ta Sinuga harjub, mõnnab ta paisid saades ning tänab Sind oma tugeva nurrumisega unustades kõik oma hirmud.
Anna Käpule võimalus ja temast saab Sulle parim sõber!

Käpik elab praegu Põlvamaal Mooste vallas.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 3 guests.