Kass - Kaarel s. 12/05/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Lisaks sellele, et Kaarlile on antud hea iseloom, on tal ka väga kaunis välimus.
Pesaleidja pilt 12/11/2014 - 08:07
Nimi: 
Kaarel
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

PÄIKESEPOISS KAAREL OTSIB KODU!
Kaarel on Valga linnast pärit maailma kõige lahedam isane kass. Valga varjupaika kolis ta tegelikult juba 7.aprillil, kuid millegi tõttu keegi tema vastu seal huvi ei tundnud. 9.novembril kolis Kaarel pealinna, kus ta hakkas koheselt võluma nii kassitoa vabatahtlikke, kui kassipreilisid.
Tegu on tõelise päikesepoisiga, armastab kõiki ja kõike- nii inimesi, teisi loomi, kui ka ussirohu võtmist. Lisaks kõigele on ta ka väga uudishimulik! Kaarel aitas hiljuti kassituba külastanud arstil kiipida ja vaktsineerida kontrollides, et ükski pass täitmata ei jääks ning ükski vaktsiin ei oleks vales koguses.
Lisaks sellele, et Kaarlile on antud hea iseloom, on tal ka väga kaunis välimus. Tundub nagu Kaarli vesihallikas-valge kasuka eest hoolitseks lausa mõni staarjuuksur. Tegelikult võib aga täiesti kindlalt öelda, et kui asi puutub kasuka pesemisse ja sättimisele, siis seda teeb tõesti Kaarel ikka täiesti ise kohe! Lisaks sellele kõigele on talle looduse poolt suured silmad, mis annavad tema välimusele kohe eriti efektse tulemuse. :)

16.01.15
Päikesepoiss Kaarel läks oma koju :)
Suured tänud tema uuele pererahvale!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.