Kass - Kaira s. 26/03/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Kaira on valmis. Valmis taas inimest usaldama. Vaja oleks vaid ühte toredat inimest, kes on valmis talle seda õpetama.
Pesaleidja pilt 16/05/2016 - 20:40
VALGE KIKILIPS NINA PEAL - SEE ON MEIE KAIRA!
Kass - Kaira s. 26/03/2013
Nimi: 
Kaira
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

VALGE KIKILIPS NINA PEAL - SEE ON MEIE KAIRA!

Kaira on umbes 4-aastane emane, juba steriliseeritud kass, kes on leitud Rakvere linnast. Kaira on väiksemat kasvu kui nii mõni teinegi täiskasvanud kass ning meie kurvastuseks veel veidi pelglik ja arg. Seetõttu oleme ühisel arvamusel, et Kaira sobiks hästi koju, kus oleks aega ja tahtmist Temaga esialgu natukene rohkem tegeleda, et Kaira hakkaks taas inimesi usaldama. See võib võtta aega, kuid see aeg on alati seda väärt. Me võime omast kogemusest öelda, et kõik on võimalik, lihtsalt on vaja veidi tähelepanu ja armastust.

2014.aasta viimastel päevadel kolis Kaira Tallinnasse Pesaleidja kassituppa, kuid seal viiekümne kassiga koos elades ei saa me kahjuks talle igapäevaselt nii palju tähelepanu pakkuda kui Kairale oleks vaja. Me ei saa teha valikuid, et üks kass on olulisem kui teine - üritame jagada aega, et kõik saaksid tähelepanu, silitamist, jutustamisi. Kuid päris arglikutega see aeg imesid ei tee..
Kaira on iseenesest valmis. Valmis taas inimest usaldama. Vaja oleks vaid ühte toredat inimest, kes on valmis talle seda õpetama. Tasa ja targu, samm-sammu haaval, kiisupreilit julgustavalt ja toetavalt. Iga imepisike edusamm on Kaira jaoks väga suur samm parema tuleviku poole ja neid samme teeb Ta omas tempos. Kas Sina oled valmis Talle selle tempo lubama?

Kairaga tuleb uude koju kaasa ka Royal Canini poolt kingipakike, mis sisaldab 400gr kiisutoitu, kaussi, mänguasju ning sooduskupongikest, et järgmine toidukott 30% odavam oleks!

Kaira on vaktsineeritud, kiibistatud, steriliseeritud, saanud sise- ja välisparasiiditõrjed regulaarselt.

Kaira endast:
Hei! Mina, Kaira, siin! Mulle meeldib väga suletutiga mängida. Olen küll juba 4-aastane, aga iseloomult meenutan kassipoega. Eks noh tegelikkuses ma kassi kohta ju veel olengi väga noor ja muide olen väiksemat kasvu ka.
Ma küll ei jookse kohe kahejalgsetele uksele vastu, aga no see suletutt... no niiniinii väga tahaks mängida siis, et unustan ära, et ma neid inimesi pelgan. Tegelikult ootan ma kassitoas inimest, kes igapäev minuga mängiks ja paneks mind unustama selle, et ma veidi pelgan. Tegelikkuses oleks ju tore vahel koos diivanil lesida ja pai saada, vastutasuks nurruksin ma su magama ja tõmbaks tänutäheks veel paar korda keelega üle su käe. Kas poleks mitte tore? Loodan, et varsti-varsti astud Sa kassituppa sisse ja mu unistus läheb täide.

17.07.17
Kaira leidis oma kodu :)
Suur aitäh Kairale kodu andnud perele!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 0 guests.