Kass - Kaks Triipu s. 01/10/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 23/01/2017 - 23:29
Nimi: 
Kaks Triipu
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kaks Triipu ehk Kakuke on imearmas u 8-kuune kiisupoiss, kes saabus Tallinna hoiukoju koos oma nelja vennaga detsembri lõpus. Kuigi alguses oli sõbraks saamine raske, kuna kiisupoisid ei tahtnud kohe kuidagi leppida tõsiasjaga, et hoiuperenaine neid nahka pista ei taha, siis praeguseks on sõprussuhted soojenenud.

Kakukene on oma pesakonna kõige arglikum tegelane, kuid süles istub üsnagi meelsasti. Kui inimene ringi liigub, siis Kakukene liigub kõht vastu maad ja külg vastu seina. Kui aga Kakukene sülle leebelt krapsata ning paidega lohutada, siis ta vaikselt mõistab, et ei tee keegi talle liiga.

Kakukene on tegelikult ülimalt mänguhimuline ja pisike kukupai, kuid tema puhul on hirmul kohe väga-väga suuured silmad.

Kui aga anda pisikesele piisavalt aega, tähelepanu ja hellusi, siis ühel päeval saab temast kohe kindlasti meeletult hea sõber.

Kui Sa soovid Kakukesele kodu pakkuda, siis täida meie kiisuvõtja küsimustik http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja tule kiisule külla!

Kiisupoiss omab passi, mis annab tunnistust kiibi olemasolust ja parasiiditõrjetest.
Lisaks saab kaasa ka uhke kingipaki Royalilt, et algus uues kodus sujuks kergemalt!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.