Kass - Kalamaja Miisu s. 03/01/2010

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Kas Sul on kodus kassivaba diivan? Kalamaja Miisu näitab, kui hästi sobib tema must-valge kasukas kõikide diivanikatetega.
Pildile on Miisu jäänud keset mõtisklushetke, sest vahel Miisu ikka juurdleb, miks tema elu nii on läinud ja unistab, mida tulevik võib tuua. Praegu on Miisul aga kõht täis ja soe pesa külje all.
Pesaleidja pilt 11/03/2015 - 07:51
Enne ja nüüd...
Nimi: 
Kalamaja Miisu
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Ümmarguste kõrvade ja suurte silmadega Miisu ootab oma inimest.
Miisu on päästetud Kalamaja tänavatelt - sealt ka tema nimi Kalamaja Miisu. Tänaval elades said Miisu kõrvaotsad külma ja nii ongi tal elu lõpuni armas karumõmmi-nägu. Praegu elab Miisu hoiukodus ja kuigi siin on mõnus pesa ja suur peegel, mille ees Miisule meeldib end imetleda, ei ole see siiski päriskodu.
Miisu on tagasihoidlik kassipreili, kes on õppinud nautima inimese paitusi ja lähedust. Ta saab hästi läbi koertega, kuid eelistaks, kui uues kodus ei oleks teisi kasse.

Varasemalt:
Mäletate veel seda nälginud välimusega kassi, kes elas mahajäetud majas ja otsis meeleheitlikult hoiukodu? Siin ta nüüd on - meie Kalamaja Miisu!
Hoiukodu on tänu headele inimestele leitud ja Miisu ilusti sisse kolinud. Miisu käis arsti juures kontrollis ja tuli välja, et õnneks ta ei olegi uuesti titaootel. Kohe sai tehtud ka steriliseerimine ja nüüd ei pea Miisu enam kunagi soovimatute poegade ega tüütute jooksuaegade pärast muretsema. Pildile on ta jäänud keset mõtisklushetke, sest vahel Miisu ikka juurdleb, miks tema elu nii on läinud ja unistab, mida tulevik võib tuua. Praegu on Miisul aga kõht täis ja soe pesa külje all.
Hoiukodus on Miisu muutunud järjest julgemaks. Eriti meeldib talle end peegli ees siruli visata ja siis end peeglist imetleda. No arusaadav ka - kui ikka nii imelise muutumise läbi oled teinud, siis tahakski ju kogu aeg end imetleda. Miisul on nüüd õnnest puudu vaid see päris oma kodu.

09.07.15
Kalamaja Miisu on oma kodu leidnud :)
Suur-suur aitäh koduandjale!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 6 guests.