Kass - Kasiino s. 01/09/2014

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Väike Kasiino otsib oma mänguplatsi!
Pesaleidja pilt 11/03/2015 - 21:13
Pesaleidja pilt 11/03/2015 - 21:13
Pesaleidja pilt 11/03/2015 - 21:13
Nimi: 
Kasiino
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Järvamaa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Meil on suur mure Väikese Kasiinoga.
Nimelt… ei suuda me teda enam hoiukodus õue lasta, sest Kasiino tahab olla toakass.
Ta tahab magada kaisus, mängida lastega, olla alati täis kõhuga. Kuid hoiupere päriskassid ei salli Väikest Kasiinot kahjuks silma otsaski. Kui muidu see poleks suur mure, siis selles hoiukodus on ootamatult kokku lausa 5 kassi - kahetoalises korteris. Sellisesse “kassikarja” ei sobi tülid ja mured. Tegelikult sobiks sellesse hoiukoju alustuseks lihtsalt vähem kasse.
Ega hoiukodu ise neid kiisusid endale kokku ei korjanudki - kõik kassid ilmusid ise perekonna suvekoju ning koloonia vältimiseks steriliseerisime/kastreerisime nad, peale mida võttis hoiupere kõik 5 kassi ajutiselt tuppa taastuma - kuid enam pole südant neid maakodus õue ajada, kui neile kõigile ju toas nii väga meeldib. Õnneks viiest leidkassist kaks said Isase Hoiukodu juurde kolida, kuid 3 on veel Paide jäänud… Üheskoos hoiuperekonna päriskassidega.
Seega ongi meil kiire - kiire leida Kasiinole uus (hoiu)kodu - perekond, kes soovib väga mänguhimulist noort (alla aastast) imeilusat kassipoissi.
Kasiino sobib hästi teiste kassidega (välja arvatud mõne eriti võimuka tegelasega), ta klapib hästi selliste tagasihoidlikumate ja mänguliste kassidega. Nii et kui Sinu aremavõitu mängukiisu endale sõpra otsib - kirjuta meile!
Hoolimata sellest, et esimesed elukuud veetis ta vaid õues, õppis Kasiino koheselt kasutama liivakasti, ilma ühegi äparduseta!
Hetkel ta ise sülle ei tule, kuigi käib ja kurrutab inimeste läheduses, et hirrrrmsasti tahaks. Ja kui inimene ta siis sülle võtab, on täielik kukununnu, kes kunagi enam sülest lahkuda ei sooviks. Vaatab Sulle lihtsalt otsa oma imeilusate kollaste silmade ja üliarmsa roosa ninaga ning sulatab ka kõige külmema südame ka peale kõige raskemat tööpäeva.

Kassipoiss Kasiino elab hetkel Eesti südames, Paide kandis, ajutises hoiukodus, kuhu ta ühel päeval lihtsalt ootamatult ilmus. Kuidas ja miks ta sinna sattus, võime vaid arvata. Tõenäoliselt on ta mõne lõikamata külakassi üksik ellu jäetud poeg, keda keegi omaks ei tunnista, või hüljati külasse võõra poolt, kes oma kassilapsest ei hoolinud. Eelmise aasta lõpus sattusid sellesse suvekoju lausa 5 ootamatut karvast külalist, kellele nüüd Pesaleidja kaudu päris oma perekondi otsima asume. Kasiino on neist kõige pisem, umbes poole aastane, ning loodame kogu südamest, et ta juba varsti oma kodus nurruda saab.

15.03.15
Väike Kasiino nurrub nüüd omas kodus :)
Suured tänud Kasiino uuele perele!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.