Kass - Kelluke s. 01/10/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 27/01/2017 - 22:17
Pesaleidja pilt 27/01/2017 - 22:40
Pesaleidja pilt 27/01/2017 - 22:40
Nimi: 
Kelluke
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

VILGAS JA LUSTLIK KELLUKE

Imearmas nooruke Kelluke on juba peaaegu unustanud, mida ta esimestel elukuudel läbi elas. Kelluke ja tema kaks venda sündisid suve lõpus Kiisa suvilarajoonis. Elul polnud viga midagi, kuni ilmad veel soojad olid, kuid külmade saabudes oli nende ema raske valiku ees. Ise inimesi nii väga peljates, tassis ta oma kolm poega ühe suvila ukse taha ja võttis väriseva hingega vastu lahke pererahva pakkumise kolida lastekarjaga suvila eeskotta. Sealt eeskojast jõudsid nad Pesaleidjasse ja Kelluke sealt omakorda hoiukoju.

Alguses oli kõik Kellukese jaoks muidugi verdtarretavalt hirmus, oli ta ju emapiimaga kaasa saanud korraliku annuse inimesehirmu. Lähenev paikäsi pani ta kangestuma, süllevõtmine tekitas surmahirmu. See mälestus on Kellukese jaoks juba peaaegu tuhmunud - ta on mängulustiline kassipoeg, kelle julgus kasvab iga päevaga. Hoiukodu otsib pidevalt taga mängu haaratud juuksekumme ja ennustab, et sellest loomast saab veel postitantsu tšempion. Talle meeldib voodisse hiilida ja piiluda, kas tema armsad inimesed ikka hingavad.

Kelluke teab tänaseks liigagi hästi, et pakikrabin tähendab maiuseid. Nurrub nagu mootorkelk. Kasutab eeskujulikult liivakasti ning oskab Sind koju oodates päeva mängides mööda saata. Õhtul demonstreerib ta uhkusega kui pööraseid kurve on ta päeva jooksul harjutanud ning laseb stopperiga aega võtta, kas suudab trepist üles-alla joosta kiiremini kui eile.

Kui tahaksid Kellukesele päris oma kodu pakkuda, siis anna oma soovist teada täites ankeet: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Kohevakarvaline Kelluke on kiibistatud, steriliseeritud ning saanud parasiitidevastase tõrje.

Et kassi võtmine oleks muretum, tuleb temaga kaasa Royal Canini poolt kaasa pandud kingipakike.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 6 guests.