Kass - Kendrick s. 05/06/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 05/09/2017 - 21:52
Pesaleidja pilt 02/11/2017 - 14:58
Pesaleidja pilt 02/11/2017 - 14:56
Pesaleidja pilt 05/09/2017 - 21:54
Nimi: 
Kendrick
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Haljala
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

KAS SINA TAHAKSID KENDRICKUGA MÜRADA?

Kendrick on 6-kuune kassipoeg, kes leiti 2017. aasta augustis ühest Õismäe keldrist koos oma kahe õekesega. Õed leidsid kohe päriskodu, aga Kendrick kolis hoiukoju, kus nüüd peab koguma julgust ja kodukiisule vajalikke kassitarkusi. Õnneks on tal abiks hoiupere oma kiisu, kes on Kendrickule nii tugi kui parim sõber. Küll oleks vahva, kui päriskodus ka mõni neljajalgne oleks, sest Kendrickule väga meeldib mängida, aga üksi on veidi keeruline... Muidugi, kui kahejalgsetel aega on, siis sobivad ka nemad suletutiga vehkima, peaasi, et mürada saab. Lastega pere oleks ka vahva...

Nii Kendrick mõtleb ja ootab ning ei kaota lootust. Lõppude lõpuks oleks vaja kasvõi ÜHT head inimest, kes sooja kodu, hellust ja armastust pakuks. Uudishimulik poiss püüab kõigest väest inimestele näidata, et ta on kõige tublim kiisupoeg üldse – ei mingeid käpalööke, kriimustamist ega hammustamist isegi suurima ehmatuse või hirmujudina korral (olgem ausad, need inimloomad võivad vahel ikka päris hirmsad olla!).
Ehk oled just Sina see õige mängukaaslane?

Kui tahaksid Kendrickuga tutvuma tulla tema praegusesse hoiukoju Haljalas, täida palun kassivõtja küsimustik(http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused) ja võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Kendrickul juba on oma pass ja kiip, ning kõik parasiidid on ka korralikult tõrjutud.
Et kassi võtmine oleks muretum, tuleb Kendrickuga kaasa Royal Canini kingipakike.

Ja kui Sul on küsimusi, siis kirjuta julgelt Kendricku esindajale aadressile kylli@esaleidja.ee

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 3 guests.