Kass - Kiira s. 23/04/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 06/05/2017 - 19:28
Kodu otsib lummavalt kiirgavate silmadega Kiira.
Pesaleidja pilt 23/06/2016 - 09:27
Pesaleidja pilt 23/06/2016 - 09:27
Nimi: 
Kiira
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kodu otsib lummavalt kiirgavate silmadega Kiira.

Kiira nimi on talle sobilik, sest Kiirale silmadesse vaadates näed sa lausa päikesekulda. Nii kollased ja ilmekad on need. Aga lisaks päikesekullale on seal ka skeptilisust. Kes sa selline oled, inimene, et mulle lähedale tuled? Mis sa kavatsed? Oot-oot, ega ma ju ei tea, minu elu ei ole olnud kergete killast ja mu usaldust ei võida sa mõne hetkega. Ma tunnen end kindlamalt, kui sind pesanurgast piidlen. Igaks juhuks susisen ka, noh, kui mu kehakeel juba piisavalt ilmekas ei ole.

Kiira on tulnud Viljandist pealinna õnne otsima. Tal on hallikas-triibuline-valge kasukas. Tema kehaehitus on sale ja liikumine nobe. Ta on veel metsik, susiseb ja pelgab, seega vajab Kiira tulevaselt kodult eelkõige palju kannatlikkust ja aega, et ta harjuks inimestega ja hakkaks end turvaliselt tundma.

Kui killuke Kiirat jäi sulle silma ja südamesse, siis täida ankeet me kodulehel http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja me võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 13 guests.