Kass - Kiki s. 08/03/2014

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 08/09/2017 - 15:02
Pesaleidja pilt 10/09/2017 - 18:53
Nimi: 
Kiki
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kiki on veidi pelglik, aga sõbralik kassinoormees, kes on umbes 3-4 aastane. Kuigi Kiki veidi veel pelgab enda poole sirutuvat kätt, laseb ta endale ilusti pai teha ja isegi sülle võtta. Päris oma kodus saaks see häbelik poiss kindlasti oma enesekindluse kiirelt tagasi.
Aga kui asi konservi puudutab, pole Kiki enam üldse häbelik. Kohe lastakse häälepaelad valla ja lauldakse, et kõht on nii hirmus tühi, kohe-kohe suren nälga! Ja kui konserv käpaulatuses on, siis tuleb seda kohe rünnata! Mine tea – äkki jookseb veel eest ära nagu hiiredki, keda kunagi tänavatel püütud sai.
Õnneks Kikil on nüüd toit iga päev ees, nälga jäämist enam kartma ei pea. Sellegipoolest tahaks Kiki nautida konserve iga päev...omas kodus.

Kui see vahva, aga veidi häbelik kassipoiss sulle silma jäi, siis täida kassivõtja küsimustik siin: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja sinuga võetakse ühendust.

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.