Kass - Kitriin s. 25/04/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 25/11/2017 - 19:14
Pesaleidja pilt 28/09/2017 - 10:28
Pesaleidja pilt 28/09/2017 - 10:24
Pesaleidja pilt 10/07/2017 - 22:58
Nimi: 
Kitriin
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

KITRIIN ON KIISU JUST SINU JAOKS

Kitriin on üks väga ägeda loomuga 6-kuune kassipreili, kes on tulvil mängulusti ja elurõõmu. Ta jumaldab paelte ja pallidega mängimist ning eriti ägedaks peab ta mudelautosid, mida on hea mööda põrandat veeretada.
Sööb-joob isuga ning liivakasti kasutamine on ka selge. Teiste kassidega saab Kitriin kenasti läbi, kuid võõraid inimesi veidi veel pelgab. Kui talle harjumiseks ruumi ja aega anda, tuleb ise uudistama ja kui temast välja ei tee, tuleb lähedale, otsekui öeldes – vaat mind ikka ka! Öösel hiilib kiisu vaikselt voodisse hoiuinimese jalgade juurde magama. Nurruvat diivanipatja temast ei saa, ta on ehtne rokipreili, kes alati midagi toimetama peab ja kel vahel ka krutskid varuks on :).

Kitriin leiti Aserist – kassipüüdmise aktsiooni käigus jäid kassilapsed emata ja kogunesid ühe töökoja kuuri alla, kust head inimesed nad kinni püüdsid ja hoiukodudesse toimetasid.

Kui sina tunned, et sinu perest on puudu üks energiat täis karvakera ning sul on aega ja tahtmist, et mängida ja tegeleda ühe väikese keravälguga, siis ole hea ja täida ära meie kiisuvõtja ankeet http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ja Kitriini hoiukodu kutsub Su külla.

Kitriin on saanud ussitõrje, tal on kiip ja pass ning ta on valmis uude koju minema.

Kiisutüdruk ootab kodupakkumisi hoiukodus Tallinnas! Et sisseelamine ladusamalt läheks, tuleb Kitriiniga kaasa Royal Canini kinkepakk.

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 5 guests.

Online users