Kass - Klaus s. 12/04/2014

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 12/04/2017 - 14:27
Pesaleidja pilt 12/04/2017 - 14:24
Nimi: 
Klaus
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tartu
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

KÕIGI KÕIGE SUUREM SÕBER - KLAUS

Klaus nagu ka tema nimekaim, suur maailmarändur Leiutajate Küla Lotest, on läbi teinud pika rännaku, mille lõpuks on jõudnud ta sooja tuppa, kus talle meeldib inimese kaisus seiklustest välja puhata ja õrnalt mjäugudes oma reisidest pajatada.

Nimelt seikles Klaus mitu aastat tänaval, kortermaja hoovi peal, kus ta joodikutest omanike poolt välja visati ning kus ainukeseks lootuseks elus püsimisel olid naabrite poolt pakutud rändurieined ja headel päevadel trepikotta sooja saamine ning ehk ka paar paid.
Kodusoojust aga keegi kassikesele valmis pakkuma polnud ning nüüdseks tänavaraskustest tervenenuna on Klaus valmis kolima oma igavesse päriskoju. Rändurieluga on ta valmis tegema lõpparve ning heameelega naudiks ta kodusoojust, täis toidukaussi ning paikätt juba omas kodus.

Hoolimata karmist tänavaelust on Klausi suurimaks sõbraks jäänud siiski inimene – ükskõik kas süles, kaisus või külje peal pikutades – alati eelistab ta inimese läheduses olla.
Klaus saab hästi läbi teiste loomadega ning lastega. Ka väikeste laste vastu, kes loomadega käituda oskavad, pole Klausil midagi, peaasi, et paikäsi jaguks ning küüsi ega hambaid pole Klaus inimeste vastu kunagi kasutanud. Vastu on valmis Klaus jagama oma tänulikku elukogenud nurru ja pajatama oma pikkadest rännakutest tänaval.

Klaus on hetkel oma päriskodu ootamas Tartus hoiukodus.
Kui soovid Klausi endale pereliikmeks ja sõbraks ning tahad näidata, et tema jaoks on kuskil keegi, kellel jagub hoolt ja armastust ka ühe seiklustest väsinud matkaselli jaoks, siis palun täida kodu pakkumiseks loomavõtja küsimustik (http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik) ja tule teda vaatama! :)

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.