Kass - Krahvinna ja Kitty s. 18/08/2004

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 10/08/2016 - 12:49
Pesaleidja pilt 09/08/2016 - 22:08
Nimi: 
Krahvinna ja Kitty
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kaks vanadaami on oma uue kodu otsingul. Must-valge kiisu Krahvinna ja tema´laiguline ema Kitty on juba mõlemad oma 13 aastat mööda saatnud.

Enamjaolt on nad kõik need aastad koos veetnud, kui välja arvata eelmisel aastal olnud 6 kuud. Nimelt nende omanik suri ning esialgu leiti neile eraldi kodud, kuid Kitty endale võtnud vanahärral kadus silmanägemine, mistõttu elu need kaks kassi jälle kokku viis. Nüüd vajavad nad aga kahjuks taas uut armastavat kodu ja paitavat kätt.

Mõlemad kassid on eriliselt kalli- ja paisõltlased. Laiguline nõuab kallistust, kaks käppa ümber kaela – ja seda sõna otseses mõttes. Kui koju tulla, siis tuleb ta sulle vastu, tõuseb kahe tagumise käpa peale ja palub sülle.
Krahvinna ronib sülle pigem siis, kui sa oled just maha istunud oma lemmikseriaali vaatama või haaranud kätte mõne hea raamatu. Ning mainima ei pea ka vist seda, et kui sul parasjagu miskit olulist pooleli on, nagu näiteks kooli või töö jaoks arvutis või kaustikus millegi kirjutamine, siis on ta kohe platsis, et näidata, mis on elus tõeliselt tähtis – perekond! Ehk siis käitub oma nimele – Krahvinna – vastavalt ja on üks tõeline kass.
Üldiselt on mõlemad väga rahuliku iseloomuga ja pigem magavad päevad läbi või on kaisus.

PS! Krahvinna kõrvad said kunagi raskes kõrvapõletikus kahjustada, kuid see annab tema välimusele ainult iseloomu juurde.

Lisainfo: htagen@gmail.com

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 4 guests.