Kass - Kuldsilm s. 23/04/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 04/12/2017 - 13:49
Kodu otsib lummavalt kiirgavate silmadega Kuldsilm
Pesaleidja pilt 23/06/2016 - 09:27
Pesaleidja pilt 23/06/2016 - 09:27
Nimi: 
Kuldsilm
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

"KAS MA TÕESTI KUULEN SEALT TULEMAS PÄRIS ENDA INIMEST?!"

Kodu otsib lummavalt kaunite ja kiirgavate silmadega Kuldsilm. Kuldsilma silmadesse vaadates näed sa lausa päikesekulda. Nii kollased ja ilmekad on need. Aga lisaks päikesekullale on seal ka veidike skeptilisust. “Kes sa selline oled, inimene, et mulle nii lähedale tuled? Mida sa kavatsed?”

Paitamine veel Kuldsilmakeselt heaks kiitu ei saa, kuid ega ka see aeg mägede taga ole, kui vaid leiduks see õige inimene, kellel on aega ja tahtmist selle armsa kiisukese südant võita. Kindlasti aitaks seda teekonda tunduvalt lühendada konserv, pidev mäng ja palju tähelepanu ning tegelemist. Kahjuks ei saa kassipoiss kõike eelpool nimetatut kassitoas piisavalt ja seega on ta õnnetu ning tihti peale peidus mõnes pesas, nähes und helgest tulevikust ning omast kodust. Kodust, mida ei pea jagama 130 teise kassiga, kes on samuti ootel…

Kuldsilm on umbes 3-aastane noormees, kes on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibitud ning saanud regulaarselt sise- ja välisparasiitide vastast tõrjet.

Kui soovid seda veidi veel kartlikku ja õnnetut hinge vaatama tulla, täida palun eelnevalt kassivõtja küsimustik http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused
ning kutsume sind sellele kuldsete silmadega kassikesele kassituppa külla.

Kui sa ise Kuldsilmale kodusoojust pakkuda ei saa, siis palun jaga seda kuulutust ning ehk ühes koos saame korda saata väikese ime - saata ta jõuludeks koju! :)

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 0 guests.