Kass - Lars s. 01/08/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 05/03/2017 - 18:34
Pesaleidja pilt 05/03/2017 - 18:35
Lars
Pesaleidja pilt 12/01/2017 - 08:01
Nimi: 
Lars
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

LARS – armas leidlaps

Larsi poleks meiega, kui poleks häid inimesi. Kuigi ta ise seda ei taju, olid suve lõpus Loksa prügimäel sündinud kassipoja väljavaated elule kaunis nukrad. Kuniks ilm oli veel soe ja ema püsis silmapiiril, oli kõik hästi. Lisaks käis üks kohalik loomaarmastajast vanaproua kodutuid kasse toitmas.
Ent siis saabusid talvekülmad ning kassi ema läks oma teed, jättes noorukesed-nõrgukesed Larsi ja tema õe Musimartha olelusvõitlusesse omapäi. Vanaproua hing ei andnud rahu ning ta taris pojad kosuma oma koju, kus elas teisigi leidlapsi. Pesaleidja tuli heale inimesele appi ning on tänaseks juba Musimarthale kodu leidnud. Nooruke Lars ootab oma peret Pesaleidja kassitoas.

Lars on siira pilgu ja imeilusa laigulise kasukaga noor kass. Ta kasutab eeskujulikult liivakasti ja oskab kõrgelt hinnata head toitu. Võid uskuda, et ta oskab head elu hinnata! Lars on heasüdamlik ja usaldav inimeste suhtes, keda hästi tunneb – võõraste suhtes aga pelglik. Seetõttu peaks tema uus kodu varuma veidi kannatust looma südame võitmiseks. Tuleb mõista, et selle looma elu esimesed kuud ei valmistanud teda ette saamaks diivanikaunistuseks.

Kui tahad Larsile kodu pakkuda, siis täida meie kassivõtja ankeet: http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ning tule teda vaatama.
Et kassivõtmine oleks muretum, tuleb Larsiga kaasa Royal Canini kingipakk.

Hoolimata karmist elu algusest, on Lars tänaseks tip top korras – ilus, puhas ja hästi toidetud.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 3 guests.