Kass - Lontkõrv Vasja s. 03/07/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
LONTKÕRV VASJA OOTAB ARMASTAVAT JA HOOLIVAT KODU!
Pesaleidja pilt 15/10/2016 - 14:14
Pesaleidja pilt 14/09/2015 - 08:40
 Vasja unistab Oma Kodust.
Nimi: 
Lontkõrv Vasja
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

MA OLEN JUBA NII KAUA OODANUD!

Ehk on just täna see päev kui minu oma inimene mulle kodu pakub? No seda päris oma kodu. Hoiukodu on ikka jube väsitav - olen rahulik, keskeas kõutsihärra ja noorte kassidega koos. Need nooremad muudkui tormavad ja kutsuvad mängima, aga mina ei viitsi nendega koguaeg madistada. Ma rohkem omaette. Inimesele ma ka päris sülle veel ei lähe, piisab kui ta mulle pai teeb. Kunagine tänavaelu ju näitas, et ei tasu alati usaldada, võib haiget saada. Ega seda ma veel unustanud pole, aga enam ei karda ka kõiki. Inimesed ja teised kassid on ikka toredad ka minuga. Oma koju tahaks kolida küll. Olen ju niii kaua oodanud. Ja tervis tehti ka mul juba ammu korda- parasiiti mul pole, vaktsiinid tehtud ja no muidugi kastreeritud ka. Jään nüüd siis ootama ja lootma. Teie Vasja. Lontkõrv Vasja.

Valgast juba 2014. aasta kevadel Pesaleidjasse kolinud Vasja on väga palju läbi elanud võitleja. Võitlusarmid näos ja lontis kõrv kirjeldavad tema kurba minevikku. Aastatepikkuses tänavaelus olid kangelasel lihtsad, aga karmid soovid: leida süüa, kaklusest eluga välja tulla ja näha lisaks homsele ka ülehomset. Kui lontis võib olla selle nii palju kannatama pidanud kangelase hing, seda meie öelda ei oska.

Küll aga teame Vasja suurt unistust. Kassipoiss on väsinud pidevast ellujäämisvõitlusest, väsinud kartmast inimesi ja väsinud pidevast teadmatusest: mis saab minust homme? Ja nii Vasja unistabki millestki, mis meile enamusele nii iseenesestmõistetav. Vasja unistab Oma Kodust. Kodust, kus on soe ja turvaline, kus päike paistab ka vihmasel päeval ja kus lõpuks ometi hingata rahulikus rütmis, nurruviis kurgust kurisemas.

Ehk leidub kusagil keegi, kes tahab just meie kangelase unistuse täita? Vasja on kojuminekuks täielikult valmis: kiibitud, kastreeritud ja vaktsineeritud.

Unistused on täitumiseks loodud, kas pole? Päike võidab alati pimeduse. On ju ometigi nii?

Detsember 2017.
Vasja enam ei oota kodu, Vasja päriskoduks sai tema hoiukodu :)
Suur-suur aitäh!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 5 guests.

Online users