Kass - Mõnus Milka s. 25/10/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 26/07/2017 - 22:59
Pesaleidja pilt 26/07/2017 - 23:00
Pesaleidja pilt 26/07/2017 - 22:59
Pesaleidja pilt 26/07/2017 - 22:59
Nimi: 
Mõnus Milka
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Mõnna MILKA. Mõnus kui Milka šokolaad.

Möödunud aasta lõpul püüdsid tublid noored kinni ligi kolmekümneliikmelise kassikoloonia Narva äärelinnas. Mõned kiisud olid juba liiga haiged või nälginud ja nende jaoks jäi abi hiljaks, ent päästjad olid visad, ravisid kassipoegi ning toimetasid tublimad neist pealinna.

Milka varbad on valged ja tema lõua all üks suur valge tutt. Muu on must kui öö. Aga see sobib tema suurte säravate silmade ja salapärase olekuga. Ja talle meeldib peesitada päikese käes, oi, kuidas ta seda naudib!

Milkale meeldib mängida, meeletult aga ainult salaja. Seda on kuulda ainult teisest toast, aga kui läheneda, siis on Milka aknalaual ja teeb nägu nagu midagi poleks juhtunud. Marakratt selline!

Milka kardab natukene inimest. Tema tervitus algab susinaga ning pai ta veel ei soovi, kuid ajapikku harjub temagi inimestega ning on valmis koostööks.

Milka on väga puhtust hoidev kass. Tema karv läigib alati, kõik hädad on ilusti liivakastis aetud ja söögiplats on ka eeskujulikult puhas. Kuna Milka armastab pehmet toitu, siis ka taldrik läigib alati.

Milka on vaktsineeritud ja steriliseeritud ning saanud parasiitidevastase tõrje.

Et sisseelamine ladusamalt läheks, tuleb Milkaga kaasa Royal Canini kinkepakk. Ja loomulikult saab ta koju minnes kaasa passi, kuhu on kantud tema kiibi number.

Kui see imemõnus kassipiiga võiks tulla just Sinu koju, siis palun täida meie kiisuvõtja ankeet http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ja tule talle külla!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 0 guests.