Kass - Madonna s. 27/06/2017

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 27/09/2017 - 19:53
Pesaleidja pilt 27/09/2017 - 19:50
Pesaleidja pilt 27/09/2017 - 19:49
Pesaleidja pilt 27/09/2017 - 19:49
Nimi: 
Madonna
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Viljandi
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Tere!
Mina olen kiisutüdruk Madonna, aga mind võib kutsuda ka Dinnuks. Heal lapsel mitu nime. Ja ma tõesti olen hea tüdruk. Kõik ütlevad, et olen justkui oma ema suust kukkunud. Mu emme nimi on Sonja ja ta on ka siin kodulehel üleval. Saate vaadata, milline ma suurena välja näen. Eks ma olen natuke ikka oma nägu ka, aga mingi ettekujutuse peaksite saama!
Minuga koos elab hoiukodus ka minu vennake Notke. Ta on päris tore ja meil on koos väga lõbus. Mulle meeldib väga mängida ja joosta ja ronida. Olen aktiivne ja uudishimulik. Meeldib aknast välja vaadata ja peeglisse meeldib vaadata. Aaaaa ja päikesejänkud on mu lemmikud. Neid võiks taga ajama jäädagi. Ja Notket meeldib ka taga ajada. Ta on hea tagaaetav ja ka hea padi ja radiaator. Me tihti magame kaisus, sest nii hea pehme on. Me koos võtame tihti erinevaid projekte ette. Näiteks alles ükspäev käisime koos vaatamas, mis on teisel pool ust. Seal on täitsa uus uhke tuba. Siis me aeg-ajalt proovime võidusöömist. See on ka lõbus.
Mulle meeldivad veel väga inimesed. Ma olen üsna kaisukass.
Nagu te teate, siis olen ma oma päris kodu otsingutel. Mul suuri ettekirjutusi pole, aga võiks olla väga tore perekond, kes minu eest hoolitseks ja kes mind armastaks täpselt sellisena nagu ma olen. Ja muidugi kõige toredam oleks, kui mu vennake ka sinna toredasse kodusse kaasa mahuks. Me oleme koos väga põnev vaatepilt ja pakume meeldivat ja tarmukat seltskonda.

02.11.17
Madonna ja Nokte kolisid koos oma uude koju :)
Täname väga neile kodu andnud peret!

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 7 guests.