Kass - Margo s. 05/03/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 05/08/2017 - 21:29
Pesaleidja pilt 05/08/2017 - 21:29
Pesaleidja pilt 05/08/2017 - 21:30
Pesaleidja pilt 05/08/2017 - 21:30
Nimi: 
Margo
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Rae vald, Harjumaa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Head ja armastavat perekonda otsib Viljandi varjupaika sattunud ja sealt edasi Tallinna lähedale hoiukodusse kolinud Margo.
Varjupaigas tõi Margo ilmale erakordselt ilusa ja suure pesakonna kassipoegi. Tervet seitse kassilast. Kõik kaunites pastelsetes toonides.
Margo näol on tegemist erakordselt ilusa kassiga. Tal on pikemat sorti kohev beez karv, mis on kohati ka halliga kaunistatud. Silmad on tal suured ja ümmargused. Värvuselt eredalt türkiissinised.

Juba varjupaigas oli Margo rahulik ja armastav kass, kes väga nautis pai kätt ja inimese tähelepanu. Oma pesakonna eest hoolitses jäägitu pühendumuse ja suure armastusega. Hoiukodusse kolides kohanes ta koheselt ja mingeid probleeme pole temaga kunagi olnud. Iseloomult on rahulik ja lähedust armastav. Ta on kindlasti heaks kaaslaseks ja seltsiliseks. Sobib nii lastega perre kui ka ilma lasteteta perre. Hoiukodu perenaisele jookseb kohe ta alati ukse peale vastu ja nurrumootor töötab kogu aeg ja täiel võimsusel. Armastab väga konserve ja vett, kuid sööb ka krõbinaid. Liivakasti kasutab samuti oskuslikult. Tal on erakordne võime suhelda oma hoiukodu perenaisega nii, et too saab täpselt aru, mida Margo hetkel vajab.

See erakordselt hea iseloomu, ilusa hinge ja kauni välimusega kassiproua otsib endale erakordselt head ja armastavat perekonda.

Oktoober 2017.
Margo hoiukodust sai tema päriskodu :)
Suur-suur aitäh!

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.